Sokol Mrákov – SHH Heřm. Huť 3:2 (2:0)
Domácí byli od začátku utkání aktivnější, zejména rychlý Tomáš Duffek na pravé straně dělal hostům velké problémy. V 18. minutě domácí po jeho průniku do vápna a faulu na něj zahrávali pokutový kop, který Pavel Rybár s přehledem proměnil – 1:0.

O deset minut později byla radost sto dvaceti domácích diváků ještě větší. Duffek parádní ´uličkou´ uvolnil Mlynára a ´Expres No. 11´ zvýšil vedení svého týmu na 2:0. Dobře hrající obrana Sokola s dorostencem Schořem nevyzpytatelného soupeře v prvním dějství do gólových příležitostí nepustila, a tak gólmana Korbu ohrozil střelou z dálky pouze huťský kapitán Veselovský.

Po deseti minutách druhé půle byl v Mrákově stav, jako v jarním měření sil mezi oběma soupeři. Konopík s Mlynárem potěšili fotbalové fandy brejkem, při němž vyšachovali obranu i gólmana ´sklářů´ Konvalinku a prvně jmenovaný zakončil do prázdné branky – 3:0.

O osudu utkání se už zdálo být rozhodnuto, jenže v 65. minutě obávaný Španěl v dresu Heřmanovy Hutě Beloso střelou k tyči nedal Korbovi šanci – 3:1 a po dalších deseti minutách nejlepší hráč hostí Veselovský hlavou po centru zprava zápas zdramatizoval – 3:2. Domácí se pak až do závěrečného hvizdu strachovali o výsledek, ale hosté obrovskou šanci na vyrovnání odmítli a přestřelili branku Mrákova, který si tak připsal do tabulky cenné tři body za první podzimní výhru.

Mrákov: Korba – Vondraš, Hofman, Schoř, Němec – Duffek T., Kohout, Švajner, Rybár – Mlynár, Konopík. Trenér: Vladimír Duffek.
H. Huť: Konvalinka - Lakó V., Paveza, Kalián, Šůla (72. Mencl) - Poslední M. (70. Lakó M., Beloso, Veselovský, Lakó J. - Poslední J., Németh B. Rozhodčí: Ježek. ŽK: 1:5. Diváci: 120.