Sokol Mrákov – Tatran Chodov 0:1 (0:0)
Pověstný drtivý tlak Mrákova v úvodu zápasu se tentokrát nekonal. Dvě stě dvacet diváků tak od počátku vidělo vyrovnaný zápas, v němž se hrálo nahoru dolů. Ve 30. minutě domácí Vondra udělal ve vápně kličku obránci Chodova a jeho střele na bránu zabránil stoper hostí Štryncl, podle domácích fandů nedovoleně. Jenže hlavního sudího zákrok dva metry od něj nechal klidným a penaltu neodpískal.

Ve druhé půli byli hráči Chodova, třetího celku tabulky, o něco lepší. Zápas při nízké střelecké potenci kanonýrů Kobese a Jana Pfeifera, kteří se v Mrákově neprosadili, rozhodl kapitán hostí Petr Holar, který v 65. minutě udělal před velkým vápnem domácích zasekávačku, uvolnil se a trefil míč perfektně k tyči Korbovy svatyně – 0:1. Domácí, kteří už ve třetím zápase v řadě mohli do sestavy zařadit uzdraveného Víťu Kohouta, v závěru sahali po bodu při šanci Vondraše, jenže ten před gólmanem Tatranu Staviarským podklouzl.

Tatran Chodov: Staviarský – Štryncl, Veselý, Chmelík, Holar – Kobes ml., Svoboda, Jindra Pfeifer, Jan Pfeifer, Kuboušek – Kobes. st. Trenér: Jan Gibfried.
Sokol Mrákov: Korba – Hofman, Rojt, Rybár, Švajner – Kohout, Vondra, Duffek, Stýskal – Růžek (45. Vondraš), Konopík. Trenér: Vladimír Duffek