Loko Vltavín - Motorlet 1:4 (1:0, 0:3)
Přípravné utkání s třetiligovým Vltavínem, jak se uvádí na klubovém webu, se hrálo na 3 x 30 minut. Hřiště s umělým povrchem je hodně úzké a tak se celá hra odbývala přímočaře od branky k brance. Již v 5 minutě po rohovém kopu hlavičkoval nebezpečně Zmeškal, ale brankář na lajně šanci zlikvidoval.

Po čtvrthodině se v pokutovém území Motorletu dostal k míči Socha nedal Váchovi šanci a domácí vedli 1:0. Ve 25. minutě se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti Brodský, ta hodně vystrašila brankáře.

Druhá část hry byla vyrovnaná, v 50. minutě dal o sobě vědět Podzemský bombou do brankáře. V zápětí se u míče setkal Zmeškal a domácí hráč, uhnout nechtěl nikdo, oba kopli do míče. Naštěstí nikdo nebyl zraněn a ten míč už nikdy nebude kulatý. O pět minut později udělal Strnad kličku, naservíroval míč Podzemskému a bylo vyrovnáno 1:1.

V 58. minutě se blýsknul Pyšek, obešel hráče posunul si míč kolem brankáře a gól znamenal vedení 2:1. V té chvíli dezorientovaný soupeř po jedné minutě nedokázal zastavit akci, kdy Podzemský nacentroval do brankového území, Machurka hlavou míč posunul a Mašlej jej doťukl do sítě na 3:1 pro hosty.

Poslední část střetnutí byla ve znamení již vyhledávaných osobních soubojů, které nevybočily z rámce pravidel. V 63. minutě si dobře naběhl ne centr Glasnovič a jeho hlavička, přestože byla dobře umístněná k zemi, tak ji brankář skvěle vyrazil. Dvě minuty před koncem hosté úspěch dovršili, když Dejl vybojoval míč, zasprintoval, přihrál Brodskému, který míč posunul do jasné šance Mašlejovi a ten dal čtvrtou branku. Víc už se na hřišti neudálo.

Trenér při marodce v týmu postavil tyto hráče: Vácha – Sochr, Zmeškal, Machurka, Vršek – Strnad, Dejl, Brodský, Podzemský – Pyšek, Glasnovič. V pravidelném střídání na hřiště ještě přišli Jirec, Mašlej a Kadlec.