Město Touškov - FK Holýšov 2:4 (1:3)
Hosté v úvodu utkání působili ospalejším dojmem, soupeř se ujal brzy vedení 1:0, když Trhlík chyboval při rozehrávce na beka, míč nasevíroval na nohu kanonýrovi domácích Bezdičkovi a ten se nemýlil. Obdržená branka hosty probrala a ti zhruba po deseti minutách hry vyrovnali, když pověst tragické obrany Touškova podtrhl špatným výběhem gólman domácích, Hrádek jej obhodil. Stejný hráč brzy po chybě domácí obrany zvýšil na 1:2 pro hosty a na tři jedna zvyšoval Multrus, který se trefil z trestného kopu. V závěru poločasu domácí zvýšili tlak a zahrávali tři rohové kopy, po kterých vznikaly před Marcelem závary, ale branka z nich nepadla.

Druhá půle asi stovce přítomných diváků příliš fotbalové nádhery nenabídla, vyjma pohledné akce holýšovského Hrádka, který zatáhl míč po straně, zpětnou přihrávkou našel Multruse a ten střelou z velkého vápna zvýšoval na 4:1. Za tohoto stavu trenér Jiří Multrus přikročil k taktickému střídání, kdy se na hřiště dostali Levička s Valachovičem, později ještě Bíba. To už ale skoro dvacet minut odpočíval na lavičce Jeniš, jenž laboruje se zraněným kotníkem a není stoprocentně zdráv.

Domácí se zmohli jen na drobnou úpravu skóre, když asi deset minut před koncem opět Bezdička snížil na konečných 2:4.
Někteří aktéři sobotní výhry v neděli obuli kopačky znovu. Marcel odchytal zápas za Krchleby proti Postřekovu, další hráči se objevili v sestavě holýšovské rezervy proti Kdyni. „Nemám obavu, že by toho na kluky bylo moc. Levička s Benešem se v áčku střídají, takže ti se pak mohou objevit i v béčku. A Schamberger, který je ze Kdyně, měl motivaci si zahrát proti svým bývalým spoluhráčům a o nominaci si vyloženě řekl,“ říká sekretář FK Holýšov Petr Třeštík.

FK Holýšov: Marcel - Hamerník, Lucák, Trhlík, Lukáš - Beneš (73. Levička), Multrus ml., Procházka, Schamberger (77. Valachovič) - Jeniš (58. Kubina), Hrádek (83. Bíba). Trenér: Jiří Multrus. Branky: Bezdička 2 – Hrádek 2, Multrus 2.