Jako první se početnému publiku představili fotbalisté Sokola Osvračín, kteří se utkali s týmem Sokola Losiná. Osvračínští drželi krok se soupeřem prvních třicet minut, šest minut před koncem druhé třicetiminutovky ale hosté hrající I. B třídu doplnění o dvak dorostence a ´staré pány´ dali Oldou Fremrem branku.

Ve druhém zápase nastoupili hráči domácího ZD Meclov proti rivalovi ve II. třídě okresního přeboru, Startu Tlumačov. Domácí v zápase otestovali Josefa Váchala z Postřekova, hráli i Hlaváček s Obdržálkem z České Kubice. Zlomovým momentem zápasu, v němž domácí měli více ze hry a hosty několikrát podržel gólman Matějovic, se stala Váchalem neproměněná penalta, když postřekovský kanonýr poslal přízemní střelu mimo branku. V závěru zápasu hosté zahrávali trestný kop, meclovský brankář vyrazil prudkou střelu před sebe, ale proti dorážce už zasáhnout nestačil. Tlumačovští si pak už těsné vedení uhlídali.

V zápase o třetí a čtvrté místo proti sobě nastoupili fotbalisté Meclova a Osvračína. Domácí začali aktivně, do zakončení se dostal Obdržálek i Váchal, ale jejich pokusy skončily buď mimo branku nebo na břevně. Vedení se ujali hosté, kteří zužitkovali druhou šanci v zápase. Domácí se už pak proti úporně bránícím hostům těžko prosazovali, naopak ve druhé půli Osvračín ještě jednu branku přidal a výkon Malíka s Obdržálkem na zvrat nestačil.
O první místo v memoriálu se utkal Tlumačov s Losinou. Protože v normální hrací době branka nepadla, rozhodovalo se o celkovém vítězi v penaltovém rozstřelu. Ten po první sérii skončil 4:4, druhou vyhráli hosté 2:1.

Pořádající oddíl mohl být s hladkým průběhem memoriálu spokojen. „Po organizační stránce vše klaplo. Jen s výsledkem domácího týmu být spokojeni nemůžeme,“ uvedl Tomáš Černý za pořádající oddíl ZD Meclov.