Hrálo se na umělé trávě hřiště v areálu mladoboleslavské 9. ZŠ za příjemného počasí, neboť uprostřed ledna byla teplota pár stupňů nad nulou a z mraků nic nepadalo.

FK Mladá Boleslav – FC Slovan Liberec“B“ 5:0 (2:0)

Boleslavští se prosadili už po pěti minutách hry. V první šanci zápasu sice Chramosta neuspěl, ale míč zůstal na kopačkách mladoboleslavských hráčů a když se k němu opakovaně dostal Chramosta, tak nekompromisně prostřelil zkušeného brankáře Hauzra - 1:0. V dalších šancích chyběl důraz Synkovi a Bořilovi, proto se skóre půl hodiny neměnilo. Kolem 23. minuty dvakrát úspěšně zasáhl boleslavský gólman Miller proti přízemním střelám. Ve 25. minutě Johana z půlící čáry přesnou kolmicí rozehrál trestný kop na Chramostu, který z vápna v plném běhu bez přípravy vystřelil, ale získal pro své mužstvo jen rohový kop. Ve 37. minutě Kalinův roh usměrnil Zahustel hlavou do liberecké branky - 2:0. O minutu později po dalším rohu se k zakončení dostal Kúdela, nastřelil však brankáře.

V 62. minutě předvedli Boleslavští svižnou akci po pravé straně. Bořil přihrál rozběhnutému Řezníčkovi a jeho centr snadno doklepl do sítě Kúdela - 3:0.
V krátkém sledu přidali boleslavští fotbalisté další dva góly. Na obou měl výrazný podíl Štohanzl. Nejprve v 67. minutě vybojoval zdánlivě ztracený míč u koncové čáry a po souboji s libereckým obránce získal pro své mužstvo autové vhazování. Provedl ho tak rychle, že se Liberečtí nestačili v defenzívě srovnat, toho využil Kalina a snadno zatáhl akci do libereckého vápna. Z Kalinovy nezištné přihrávky skóroval Řezníček - 4:0. Za dvě minut Štohanzl založil další povedenou akci. Parádním pasem poslal do útoku Kúdelu, jenž přihrál Kalinovi a ten ranou po zemi prostřelil brankáře - 5:0.

Deset minut před koncem vychytal Šeda největší libereckou šanci druhé půle a tak boleslavský tým své úvodní utkání roku 2012 dohrál s čistým kontem.

Sestava FK Mladá Boleslav v I. poločase: Miller - Kalina, Johana, Dimitrovski, Šírl (27. Kúdela) - Janíček, Ščuk - Zahustel, Chramosta, Bořil - Synek.
Sestava FK Mladá Boleslav ve II. poločase: Šeda - Kysela, Rolko, Dimitrovski, Kalina - Kúdela, Dudka - Bořil, Kulič, Štohanzl - Řezníček.

Góly: 5. Chramosta, 37. Zahustel, 62. Kúdela, 67. Řezníček, 69. Kalina. Rozhodčí: Drahoslav Drábek. Diváků: 105