Český Krumlov – Koloveč 2:1 (0:0)
Hosté si koledovali už ve 3. minutě, kdy ex–slávista Došek namazal do nájezdu rychlému Baboučkovi, ten však sám před gólmanem Bojčukem netrefil bránu. Nehrál se moc záživný fotbal, domácí dobře bránili a vyčkávali, s čím přijdou hosté, ti zatím marně hledají formu z přípravy.

Kolovečtí se k přímé střele dostali až v 16. minutě, kdy Brož z 25 metrů vyzkoušel pozornost Jirkala. Jeho branku pak až ve 34. minutě ohrozil kapitán Kolovče Černý, ale mířil vedle. Poté se domácí osmělili a během chvíle zahrávali tři velmi nebezpčeně rohové kopy, při nichž měl Bojčuk v brance Kolovče napilno. Ve druhém dějství domácí stupňovali tlak díky standardním situacím zahrávaných kapitánem Pliškou. V šancích postupně neuspěli Beránek a Babouček, který dobře napadal hostující obránce, Klivandova hlavička jen lízla spojnici břevna a tyče. Hostům naopak stačila jediná střela, aby se prosadili. V 77. minutě ze třiceti metrů napřáhl Došlý a nechytatelnou dělovkou vymetl šibenici – 0:1.

Jenže domácí během tří minut zápas otočili. Nejprve Boháč hodil do pokutového území Kolovče dlouhý aut, na balón vyskočil nejvýše Kroupa a hlavičkou na zadní tyč srovnal na 1:1. Další chyba přišla po nezakončené akci Brože minutu poté. Klivanda vyslal dlouhým pasem střídajícího Siváka, ten v souboji jeden na jednoho volil střelu a míč se s trochou štěstí po teči obránce dostal za záda kolovečského brankáře – 2:1. V závěru ještě nebezpečně pálil hostující Linhart, ale body zůstaly na jihu.

Trenér Slavoje Český Krumlov Lubomír Pintér: „Tentokrát jsme hráli daleko zodpovědněji hlavně v defenzívě a soupeře za celý zápas nepustili do větší šance. Gól jsme dostali trefou do šibenice, kterou by nechytil ani Čech. My měli tutovku už v úvodu, kterou ale Babouček tradičně zahodil. Z tlaku ve druhé půli přicházely další šance, ale vedení se ujal soupeř. Povedlo se nám to bleskově otočit. Chválím celý tým. Babouček napadal a utahal hostující obránce, v záloze splnil očekávání Kroupa, výborně hrála celá obrana.“

Slavoj Český Krumlov: Jirkal – Svoboda, Pintér, Klivanda, J. Zatloukal – Kroupa, Beránek (85. Wagner), Pliška, Vacek (90. Matuš), Boháč – Babouček (75. Sivák).
Slavoj Koloveč: Bojčuk – Došek, Černý, Duben, Puchmertl – Brož, Linhart, Bereczký, Pavlík – Kouba (55. Kožíšek), Došlý.
Rozhodčí: Kapoun, Teuber, Němec. ŽK: 2:4. Diváků: 310.