Sokol Křimice - Dynamo H. Týn 1 : 3 (1:2)
Utkání v Křimicích nezačalo pro hosty dobře. Už ve 3. minutě „vyrobila“ obrana Dynama hrubku, kterou potrestal Kovačič a Křimice vedly 1:0. Vyrovnání však na sebe nedalo dlouho čekat. V 11. minutě zatáhl po levé straně míč Jakub Kokštejn a jeho přihrávku zužitkoval Rom – 1:1. Pak se dvakrát vyznamenal Věneček, který svými zákroky nedovolil domácím jít znovu do vedení. Naopak ve 25. minutě Rom našel Svobodu a ten se nemýlil – 1:2. Hosté měli ve zbylých minutách první půle mírnou převahu, ale zvýšit vedení se jim nepodařilo. Těsně před odchodem do šaten byl tvrdě faulován před pokutovým územím domácích Svoboda, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá.

Druhý poločas zahájili domácí snahou o vyrovnání. Ve 47. minutě skončil míč po rohovém kopu těsně vedle Věnečkovy branky. Byli to však hosté, kteří o osudu utkání rozhodli v 61. minutě. Aktivní Rom zatáhl míč po pravé straně, jeho centr našel volného Kokštejna a ten zvýšil na 1:3. V 66. minutě se opět vyznamenal brankář hostí, další zákrok si připsal pět minut před koncem. Rovněž hosté mohli svůj náskok zvýšit, ale šance Svobody v 70. a Šindeláře v 76. minutě zůstaly nevyužity.

Křimice: Hinterholzinger - Hajajs, Volena, Šváb J., Šváb O. - Nezval, Kovačič, Hauer, Zapomněl - Klement, Brousil.

Dynamo H. Týn: Věneček - Bešta, Staroba, Novák, Venta - Rom, Kokštejn Jan, Kordule (85. Šperl), Šindelář - Svoboda (84. Mathauser), Jakub Kokštejn