„Funkcionáři Dynama mě oslovili a líbí se mi jejich velký zájem o klub a fotbal jako takový, proto do toho jdu,“ uvedl Karel Krejčí, který v minulosti působil v řadě klubů a několikrát s nimi postoupil do divize.

„Takové ambice v současné době Horšovský Týn nemá, ale chce hrát na solidní úrovni přebor a tomu já rozumím. V současné době však dochází k velké obměně hráčského kádru a já jsem připraven na to, že to nebude vůbec jednoduché. Ale jdu do toho,“ tvrdí rozhodně Karel Krejčí.

Dynamo Horšovský Týn skončilo v I. A třídě na třetí příčce a zajistilo si přímý postup do nejvyšší krajské soutěže. Nastaly však problémy. „U mužstva skončil hrající kouč Zdeněk Staroba, který odchází trénovat někam do divize, a s ním zmizí i sedm hráčů. Ti u nás byli na půlročním hostování a prakticky vybojovali postup,“ vysvětluje předseda a sekretář klubu František Cihlář.

Před startem do nové sezony tak stojí před vedením Dynama nelehký úkol. „Budeme se spoléhat na vlastní odchovance, které doplníme hráči z okolí. Nevylučuji ani pozdější propojení s 1. FC Horšovský Týn, který hraje I. B třídu. Ale to je dlouhodobější záležitost. My bychom rádi v přeboru teď uspěli,“ tvrdí šéf Cihlář.