Sokol Krchleby – Tlučná 4:0 (4:0)
Vstup do zápasu vyšel Krchlebským dokonale. Už ve 2. minutě šli po rohovém kopu do vedení zásluhou přesné hlavičky Skály. Poté se ale projevila kvalita hostí, kteří domácí tlačili. Jenže ve 33. minutě se po pravé straně uvolnil Ondřej Doležal, který oblékl dres Krchleb po dvouměsíční tréninkové pauze, přihrál Beisbierovi na penaltu a bylo to 2:0.

O několik minut později domácím vyšel signál při zahrávání rohového kopu a Sekerešova střela z rohu velkého vápna rozvlnila síť za zády gólmana hostí – 3:0. Ve 42. minutě se gólman hostí červenal, když neudržel Šmrhovu střelu – „šmrdlu“ z trestného kopu a Skála z dorážky zvýšil na 4:0. Ve druhé půli měli hosté míč v držení, ale jejich převaha končila před velkým vápnem většinou střelami z dálky.

Když už se Tlučná dostala do zakončení zblízka, vyznamenal se gólman Krchleb Chvátal, který reflexivně vyrazil hlavičku hostujícího hráče z metrové vzdálenosti a efektní zákrok předvedl i po vydařené střele. V posledních minutách zápasu domácí Beisbier trefil tyč.