Sokol Krchleby – Konst. Lázně 4:0 (4:0)

Domácí očekávali od soupeře od úvodu opatrnou hru, v níž prim měly hrát defenzivy. Jenže už ve 2. minutě utkání Šauer, který má v poslední době střeleckou formu, zařídil po rohu první branku utkání – 1:0. O šest minut později se šedesát domácích fanoušků znovu radovalo, když Sekereš opět přesně zahraným rohovým kopem posadil míč na hlavu Posledního a ten se nemýlil – 2:0.

Z rychlých gólů otřeseného soupeře dorazil ve 12. minutě Skála, který parádní individuální akcí ukázal, jak platným hráčem pro Krchleby je. Tento obávaný útočník se zkušenostmi z divize při oku lahodící akci pronikl z pravé strany, postupně obešel beka, předstopera i stopera hostů a zavěsil – 3:0.

Ve 25. minutě domácí potvrdili sílu při standardních situacích, kdy dobrou prací v malém vápně znesnadňují práci gólmana. Poslední opět po rohu hlavou uzavřel brankový účet utkání – 4:0.

Druhý poločas si už domácí výsledek hlídali. Při několika šancích na obou stranách se vyznamenali oba gólmani. Asi největší příležitost druhého poločasu měl v 78. minutě Šauer, který šel z pravé strany sám na branku hostí, ale přestřelil.

Už v sobotu jedou fotbalisté Krchleb do Horšovského Týna, kde se utkají od 15.00 hodin s lídrem I. B třídy.

Sestava Krchleby: Chvátal – Štverka, Sekereš (Miloš Doležal), Koriťák, Brož – Ludvík, Šauer, Poslední, Prihoda – Marek Doležal (Macháček), Skála (Ondra Doležal). Trenér: Jaroslav Kubeš.