Sokol Krchleby – SHH Heř. Huť 0:4 (0:0)
Domácí vstoupili do utkání aktivně, především Marek Doležal se ujal role dvorního nahravače svátečnímu střelci Strouskovi a talentovanému Červeňákovi, který se v Krchlebech ukázal po delší době. Prvně jmenovaný nejprve v dobré pozici mířil jen do náruče připraveného gólmana ´sklářů´, střely vyslané Červeňákem si ke smůle Krchleb cestu do branky vůbec nenašly.

Po další parádní přihrávce Doležala se dostal do zakončení opět Strousek a byl při blafáku gólmanovi hostů sražen nedovoleně. Rozhodčí nezaváhal a ukázal na značku pokutového kopu a k překvapení možná i hostujících hráčů ukázal gólmanovi jen žlutou kartu. Ještě větší šok domácí lavičce v čele s trenérem Kubešem připravil exekutor penalty Sekereš, který netrefil ani branku. Do kabin se proto šlo za nerozhodného stavu 0:0, a jelikož domácí ´kanárci´ hosty k ničemu nepustili, mohli zpytovat svědomí, protože stav mohl být klidně 3:0.

Druhá půle nabídla podobný obraz hry. Domácí se ve spalování vyložených šancí doslova předháněli. A zákonitě přišel trest. Nejprve rozhodčí nechal Posledního dohrát akci, kde krchlebští reklamovali faul na gólmana Frančíka - 0:1. To běžela 60. minuta utkání a hosté se tímto okamžikem dostali do zápasu.

V 68 minutě přišel neštastný obranný skluz Strouska, který nasměroval míč do běhu Neméthovi, pro něhož nebyl problém skórovat 0:2. Zvrat utkání mohla přinést 70. minuta, kdy šli hosté do deseti za vyloučení po druhé žluté kartě. Místo očekávaného tlaku domácích přišla křeč, jejímž výsledkem byly další dva góly v síti Krchleb Frančíka od španělské akvizice v sestavě ´sklářů´ Belosa. Utkání skončilo druhou porážkou v řadě 0:4 a ´kanárci´ na závěrečné ve své základně, místním hostinci, mohli až do rána přemýšlet o tom, kde je chyba.

Sokol Krchleby: Frančík - Faith, Sekereš, Koriťák, Štverka - Multrus, Pap, Svoboda, Farkaš (Kolář) - Červeňák, Doležal Marek.