Sokol Krchleby – SHH H. Huť 1:1 (0:0)
Krchlebští šli do zápasu s Kaslem v brance místo dlouhodobě zraněného Chvátala a záložníkem Posledním na stoperu. S produktivitou útočníků nespokojený trenér František Macháček postavil ke Skálovi Sekereše. Domácí si v první půli vytvářeli tlak po závarech před Kaliánovou bránou z centrů, standardek a rozích. Jenže po Štverkově hlavičce míče letěl nad a Šmrha po skrumáži mířil rovněž mimo. Vzruch na obou stranách přinesly dva zákroky obran, oba ale byly hrány přes míč.Velkou příležitost měl Skála, který postupoval od rohového praporku k bráně, ale místo aby ´sobecky´ zakončil, přihrával a obránce míč odkopl. Hosté se z brejků do vyložené šance nedostali.

Do druhé půle trenér domácích ve snaze rozhýbat hru poslal na pravou zálohu Prihodu místo Marka Doležala. Domácí šli do vedení před 70. minutou zápasu, kdy po rohu pálil nejprve Šmrha a odražený míč napálil do sítě Beisbier, v němž Krchlebští našli střelce. Jenže vzápětí pálil z dálky zpoza hráčů Cejthamr, míč skočil před Kaslem a zapadl do sítě – 1:1. Pavelem Macháčkem byl nakonec střídán Skála. A když sudí neodpískal penaltu za faul na Šmrhu rozhodčí Dugel místo faulu pískal ofsajd jiného hráče avizovaný pomezním, zápas skončil smírně.

Po čtyřech ztracených bodech doma chtějí Krchleby přivézt nějaký bod z venku. Jenže na větším hřišti v Mrákově chtějí domácí poprvé v sezoně vyhrát. „Nebudu nic betonovat, to je jen čekání, kdy dostanete gól. Budeme hrát na dva útočníky,“ říká Macháček.

Heř. Huť: Kalián – Paveza, Lakó V., Šůla, Ulč – Lakó J., Lakó M., Gust, Cejthamr – Poslední, Németh,
Krchleby: Kasl – Doležel Miloš, Štverka, Poslední, Podzimek – Doležel Marek, Beisbier, Šmrha, Chval – Sekereš, Skála.