Sokol Krchleby - Sparta Dl. Újezd 2:4 (1:1)
Ve 13. minutě po rohu udeřili Krchlebští a Vrba střelou zblízka rozjásal domácí fandy - 1:0. Újezd dlouho nenacházel recept na zteč domácí obrany. Až ve 29. minutě Bukva předložil míč Huttovi a ten rybičkou srovnal na 1:1.

Potom musela sparťanská obrana čelit pokusům Šmrhy a Vrby. Devět minut před půlí trefil levou tyč branky Krchleb Stoklasa. Ve 42. minutě zatrnulo domácím po centru Hobzy, když jej tečoval Kabourek a Chvátal měl plné ruce práce. Druhý poločas začali lépe domácí, ale neschopnost v útoku byla žalostná. Naopak Sparta využila hned první zdařilou akci a šla do vedení. Roháč uvolnil Bukvu a ten se nemýlil - 1:2. V 55. minutě šel předčasně pod sprchy po druhé žluté hostující Hutta. Domácí chtěli početní výhody využít, ale opět je zradila koncovka. V 65. minutě pěkně obstřelil beka Roháč, ale jeho rána pouze orazítkoval pravou tyč. Neutekly ani dvě minuty a hosté zvýšili na 1:3 Houdou.

Po rozehrání přišel na druhé straně faul a Sekereš snížil na kontaktních 2:3. Jistotu tří bodů dal svým druhým zásahem Bukva – 2:4, když z otočky oklamal obránce i Chvátala v brance. Tentýž hráč pak uvolnil na penaltě Roháče a toho zastavili domácí jen faulem. Po druhé žluté kartě šel do sprch pro změnu Sekereš a rozhodčí Nesvadba nařídil pokutový kop. Ten se štěstím Chvátal vyrazil.