Lídr soutěže z Chrástu vstoupil do utkání s Městem Touškov suverénně a od začátku si vytvořil územní převahu. „V úvodních osmi minutách rozezvoněli hosté třikrát konstrukci naší branky a hned vzápětí se po hezké kombinaci a vyšachování naší obrany dostali do vedení,“ přiblížil touškovský předseda Josef Bártík. Vyrovnání ovšem na sebe nedalo dlouho čekat a o minutu později bylo srovnáno. To se snajpr Václav Bezdička opřel do míče a krásnou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci. Rozhodující momenty utkání přišly s koncem prvního a začátkem druhého poločasu, kdy se hostům podařilo odskočit na dvoubrankový rozdíl. „Od té doby hrál soupeř to, co potřeboval, skóre ještě navýšil a zcela utkání ovládl,“ všiml si Bártík.

Cenného vítězství dosáhli fotbalisté Rapidu Plzeň, když uspěli v Přešticích. Utkání bylo plné nepřesností, pohledných akcí bylo jako šafránu. Na branku si tak sto padesát diváků muselo počkat až do nastaveného času, radost jim ovšem neudělala. „O osudu zápasu rozhodla naše chyba, kdy jsme nedokázali pohlídat hostujícího záložníka Hodaně. Ten se dostal do brejku a nikým neobtěžován své sólo proměnil,“ popsal rozhodující okamžik vedoucí mužstva Pavel Bočan.

Bolevec – Horní Bříza 3:1
Nejlepší hráči: Černý - Hackr. Poločas: 1:0. Branky: 3. Černý, 60. Šnaider, 86. Brejcha – 54. Hackr (PK). Rozhodčí: Mašek. ŽK: 2:0. Diváků: 200.
Bolevec: Klečka – Soukup (86. Salcman), Vítovec, Stašek (76. Humpál), Šnaider, Egermaier (59. Zítek), Brejcha, Černý, Thomayer, Šanoba, Greif. Trenér Petr Nykles.
Horní Bříza: Korejčík (88. Červený) – Šimice (45. Čechura), Šoral (77. Křížek), Fráz (62. Sluka), Paukner, Hackr. M. Chocholatý, Vrla, Karadžov, Frána, P. Chocholatý. Trenér Václav Votípka.

Chanovice – Příkosice 3:0
Nejlepší hráči: Kostka - Komanec. Poločas: 1:0. Branky: 23. Kostka, 51. Hnídek, 67. Patsch. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 3:3. Diváků: 110.
Chanovice: Beke – Srb, Hnídek, Zelenka, Šrámek, Dytrt (84. Polena), Brom, Kostka, Káník, Rous (46. Patsch), Černohoský). Trenér Pavel Běloušek.
Příkosice: Protivínský – Krystl, Štych, Papáček, Komanec, Nový, Kotnauer (64. Votípka), Fiala, Lisý, Hrubý (32. Pešek), Vlček (46. Lukeš). Trenér Radek Vodrážka.

Rozvadov – Stříbro 3:2
Nejlepší hráči: Malý - Petraška. Poločas: 1:1. Branky: 23. Slowik, 79. Malý (PK), 90. Tuhala – 16. Petraška, 90. Zámeček. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 3:6. ČK: 0:1 (85. Hřebík). Diváků: 150.
Rozvadov: Bobčík – Čížek, J. Horáček (90. Pícha), Šuranský, Malý, Kupilík (46. Tuhela), Gabčo, Mráček, Hanko, Slowik, Horáček. Trenér Jan Sopko.
Stříbro: Cipra – Florus, Zaoral, Pelán, Jareš, Hřebík, Petraška, Kertys, Pubrle (50. Ábel), Hudec (76. Vraštil), Zámeček. Trenér Milan Fiala.

Město Touškov – Chrást 1:5
Nejlepší hráči: Mižár - Stružka. Poločas: 1:2. Branky: 10. Bezdička – 9. a 46. Löwy, 52. a 63. Sadílek, 45. Roubal. Rozhodčí: Rezničenko. ŽK: 3:3. Diváků: 150.
Touškov: Tománek – Paum (56. Momotov), Dobrý, Prchlík, Kotáb, O. Karbusický, Svoboda, Bezdička (69. Hodek), Varga, S. Karbusický, Mižár. Trenér Kamil Bárta.
Chrást: Bláha – O. Král. D. Král (79. Levý), Kovařík (69. Kroc), Komárek (62. Brýla), Stružka, Haidelmayer, Roubal, Tyr, Löwy, Sadílek. Trenér Jaroslav Diepold.

Rokycany – Tachov 0:2
Nejlepší hráči: Drahoňovský - Machač. Poločas: 0:2. Branky: 15. Machač, 43. P. Šácha. Rozhodčí: Malinčák. ŽK: 2:5. Diváků: 230.
Rokycany: Vild – Kubík, Vaščák, Horváth (82. Poláček), aubrecht, J. Procházka, Drahoňovský, Korelus (46. Klír), F. Procházka, Scheinherr (72. Vrba). Trenér Pavel Aubrecht.
Tachov: Pták – Mráz, Viterna, Kaše, P. Šácha (90. M. Šácha), Habart (89. Kabourek), Viterna, Dvořák (63. Janoušek), Folejtar, Tušl, Machač (86. Žemlička). Trenér Jaroslav Pták.

Přeštice – Rapid Plzeň 0:1
Nejlepší hráči: Kašpar - Štrunc. Poločas: 0:0. Branka: 90. Hodaň. Rozhodčí: Cihlář. ŽK: 0:5. Diváků: 150.
Přeštice: Kašpar – Hrdlička, Uzlík, Mastný, Bouc (65. Zoubek), Bešta, Turek, Fürbacher (72. Zdeněk), Krs (75. Smazal), Benedikt, Pata. Trenér Václav Uzlík.
Rapid: Štrunc – Faist, Peroutka, Lavička (74. Grepl), Fleissig, Hucl, Korda, Hodaň, Šimsa, Brabec, Netrh. Trenér Vratislav Opl.

SK ZČE Plzeň – Stod 4:0
Nejlepší hráči: Bedrna – Snášel. Poločas: 3:0. Branky: 27. Vít (PK), 30. Bednář, 32. Mašek, 79. Beránek. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: 2:0. Diváků: 200.
SK ZČE: Řezáč – Will (83. Stanek), Šiml, Kraus, Vít, Vohrna, Bednář, Bedrna, Mašek, Houdek (46. Šmíd), Beránek (85. Rolko). Trenér Petr Kural.
Stod: Janča – Vlček, Panuška, Snášel, Barnáš, Bouřa, Hruška, Lukášek (85. Kaas), Fořt (40. Bachroň), Harmady (30. Pap), Dlouhý. Trenér Štěpán Hirschl.

Vejprnice – Holýšov 0:0
Nejlepší hráči: Paul – Multrus. Rozhodčí: Pressl. ŽK: 1:4. Diváků: 120.
Vejprnice: Kovařík – Prais (80. Mezera), Škyrta (85. Hlad), Rada, Hora, D. Křen, R. Křen (60. Tříska), Paul, Hlavatý (50. Vnuk), Biedermann, Stanislav. Trenér Milan Dejmek.
Holýšov: Marcel – Levička (65. Vrba), Trhlík, Hrádek (82. Manowetz), Lucák, Jeniš, Multrus, Procházka, Beneš, Lukáš, Schamberger (Bíba). Trenér Jiří Multrus starší.