Slavoj Koloveč - ZČE Plzeň 3:0 (2:0)
První branku zápasu vstřelil ofenzivní záložník Jaroslav Malý, který prošel skrze obranu hostí a nedal soupeřově brankáři šanci – 1:0. Druhou branku vstřelil také Malý, když přehodil gólmana ZČE na malém vápně. Do poločasové přestávky Slavoj dohrával o deseti, když byl Jan Milota vyloučen za oplácení.


Ve druhém poločase si šance vytvořili i hosté, ale Míčka v brance Slavoje svůj tým podržel. Třetí branku zápasu vstřelil Václav Šperl a upravil výsledek na konečných 3:0. Ke konci zápasu se ale tento kanonýr domácích zranil a tržná rána na hlavě si vyžádala šití.


„Do utkání jsme vstoupili velice dobře, dali jsme dvě branky. Pak se po faulu na Šperla podle mne měla kopat penalta. Zahrozil ale i soupeř, v jeho největší šanci nás však podržel Karel Míčka,“ uvedl po utkání trenér domácích Ivan Kovács. Tomu způsobilo vrásky na čele vyloučení Miloty. „Honza se nechal zbytečně vyloučit a my hráli šedesát minut o deseti hráčích. V konečně letním počasí to bylo dost náročné. Zlomová byla třetí branka. Mužstvo si zaslouží tentokrát pochvalu, zvládlo dobře oslabení,“ řekl trenér a dodal: „Nepříjemností je nezaviněné zranění Václava Šperla a samozřejmě trest za vyloučení. Čekají nás poslední dvě kola, je potřeba se dát dohromady a připravit se na ně.“


K předposlednímu utkání sezony zajíždí Slavoj Koloveč tuto sobotu (!) do Horažďovic. Zápas přeložený STK PKFS tam začne v 17.00.