Spartak Klenčí – Tlučná 2:0 (1:0)
Do prvotního náporu se dostali hosté, ale žádnou vážnou akci si nevypracovali. Zato Klenčí už v 7. minutě vyslalo varování, když po Psutkově nákopu posunul Brašna míč hlavou na Čecha, ten vypálil, ale trefil tyč. O tři minuty později Brašna zahrál roh na bližší tyč, kde míč po závaru opět orazítkoval tyč, od ní se odrazil k nehlídanému kapitánovi Klenčí Holarovi, ale ten pálil těsně vedle. V následujících minutách se hra kouskovala po faulech. V 15. minutě po nedůrazu Psutky vybojoval míč hostující Papež a jeho střela z úhlu rozvlnila boční síť domácí branky. Hráči si nedali nic zadarmo, a tak se „žlutilo“. Nejprve zbytečně hrubě fauloval domácí Sokol a následně mimo hru Nachtmann Smazala. Ve 41. minutě se po závaru ocitl sám před brankářem Tlučné Housar, pomezní nechal praporek dole a bylo to 1:0. Za tohoto stavu se šlo do šaten.

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí. Už po pár minutách se hnali do útoku Brašna s Čechem pronásledováni dvěma obránci. Čech vzal zakončení na sebe a přestřelil branku. V 53. minutě nejprve z vápna prudce vypálil Hromník, brankář Tlučné jeho střelu vyrazil přímo k Housarovi, jeho pokus Homolka podruhé odvrátil před sebe, tentokrát na Brašnu, který trefil boční síť. Klenčí poté kontrolovalo hru, Tlučná hrozila jen občasnými výpady Hnáta a Nachtmanna. V 70. minutě si na hranici velkého vápna postavil míč nejzkušenější hráč Klenčí Smazal a mezerou ve zdi zvýšil na 2:0.

Vzápětí mohl snížit Hnát, který se ale při kličkované dostal do velkého úhlu, i tak ale balón letěl kousek nad břevnem. Hosté se v posledních deseti minutách snažili snížit, ale to se jim nepodařilo. Autor: Aleš Malár

Tlučná: Homolka – Žďárský, Liška, Janeček, Krbeček (Mudra) – Šafránek, Nachtmann T., Filip, Nachtmann M. – Hnát, Papež
Klenčí: Sokol J. – Vejmelka, Holar, Osvald, Psutka – Housar (Houdek), Čech, Brašna (Toth), Smazal, Sokol P. – Hromník (Ledvina)