Spartak Klenčí – Sokol Krchleby 2:1 (1:1)
Klenečtí začali svižně, ale jako první mohli skórovat hosté, když nakopnutý míč tečoval Doležal hlavou, ale trefil pouze tyč. Na to domácí odpověděli protiútokem. Housar pronikl středem, vypálil ze 20 metrů, zblokovaný míč se k němu vrátil zpět, a tak jej z hranice velkého vápna napálil do šibenice – 1:0.

Po úvodním gólu toho v dusném počasí hráči obou celků moc nepředvedli, o chvilkové probuzení z letargie se postaral krchlebský Sekereš ve 24. minutě, když nastřelil břevno domácí branky. Spartak se pokoušel prosadit přihrávkami do běhu, ale obrana Krchleb byla pozorná. Chvíli před koncem oboustranně ospalé první půle vyrovnal Multrus, když uspěl na polovině v souboji s Vojtěchem Čechem, posunul si míč a povedenou střelou z dobrých 35 metrů překvapil Sokola -1:1.

Začátek druhého dějství byl opakem nudy z první části. Hned ve 47. minutě od poloviny hřiště vyslal Hromník na zteč Brašnu, který prošel přes dva obránce, dostal se do vápna, přihrál Hromníkovi, jenž střelou z první ruku trefil ruku bránícího hráče a sudí Ďugel odpískal penaltu a její exekutor Psutka střelou k tyči rozvlnil síť – 2:1.

V 54. minutě rozehrával z dálky přímý kop krchlebský Pap, jeho spoluhráč ve vápně přehlavičkoval domácího gólmana, ale trefil opět jen tyč, od které se míč odrazil do brankáře a skončil těsně vedle branky. Na druhé straně vyzkoušel Řezníček Frančíkovu pozornost střelou z dálky, záhy poté Psutka rozehrál přímý kop rovnou na bránu, a jeden z hostujících obránců musel zažehnat třetí gól vyhlavičkováním z brankové čáry.

Pak se Klenečtí řítili dokonce ve třech proti dvěma, Hojda vyzval autora prvního gólu Housara, který pálil ze strany, ale zasáhl pouze břevno. Tentýž hráč byl o chvíli později opět vyslán na zteč, brankář hostů Frančík v souboji mimo vápno zahrál rukou, za což mu rozhodčí udělil jen žlutou kartu. S přibývajícím časem byla zejména na domácích patrná únava, ale i tak hosty do větší šance nepustili.

Na závěr si sudí připravil pro diváky zajímavou tečku. Klenečský Hromník postupoval obranou hostů, obehrál vyběhnuvšího gólmana a zakončil do prázdné branky ve chvíli, kdy rozhodčí zapískal. Pak udělil kapitánu hostů Štverkovi červenou kartu a gól neuznal.

Trenér Sokola Krchleby Jaroslav Kubeš zhodnotil utkání slovy: „Myslím, že to bylo vyrovnané. My jsme bohužel nastřelil třikrát tyč a pak jsme dostali branku z penalty, která myslím, nebyla posouzena správně.“ Klenečský trenér Moravec byl po utkání spokojen. „Byl to těžký zápas. Předchozí dva venku jsme po penaltách prohráli a nyní jsme chtěli vyhrát. Z naší strany hra nebyla až tak kvalitní, ale ve druhém poločase jsme si vytvořili několik slibných příležitostí.“

Klenčí: Sokol – Holar, Osvald, Vejmelka, Řezníček – Hojda, Čech nejml. (Hromník), Housar, Houdek, Psutka – Brašna
Krchleby: Frančík – Štverka, Fait, Strousek, Pap (Kolář) – Doležal, Svoboda, Sekereš, Multrus – Koriťák (Prihoda) – Doležal.
Rozhodčí: Ďugel. ŽK: 0:4; ČK: 0:1. Diváků: 80.