Spartak Klenčí – Sokol Krchleby 3:0 (1:0)
Vlnu nevole vzbudil hned zpočátku tvrdý střet hostujícího obránce s Mifkem po jeho průniku do vápna. Domácí příznivci si už mysleli, že sudí odpískl pokutový kop, ale mýlili se, neboť situace byla posouzena jako útočný faul. První střela se zrodila až ve 13. minutě, avšak krchlebský Beisbier mířil kousek nad břevno. O chvíli později vyzkoušel pozornost brankáře Spartaku z dobrých 35 metrů hostující Poslední, ale Sokol venku z branky míč mířící pod „víko“ vyrazil. Do základní sestavy Klenčí se díky výkonům na trénincích prosadil na úkor Hromníka mladíček Čipera a důvěru se snažil trenérovi Moravcovi splácet v soubojích s urostlými zadáky Krchleb. Dokonce byl blízko gólu po centru zprava z kopačky Čecha, ale hlavou zblízka netrefil branku.

Po půlhodině hry měli velkou příležitost hosté, když se Beisbier z ničeho nic ocitl před brankou, ale nastřelil jen brankáře. V následující 31. minutě střílel z dálky šikovný záložník Šmrha, míč před klenečským gólmanem zaplaval, ale přesto ho zkrotil. Závěrečných deset minut první půle už však patřilo domácím, kteří dostali příležitost rozehrát nepřímý volný kop, před brankou hostů nastal zmatek, ale Mifek si s nastalou situací neporadil dobře. Kombinační hra Klenčí přinesla ovoce v podobě gólu až těsně před koncem poločasu. Brašna se probil podél brankové čáry do malého vápna, v tísni přihrál Housarovi, který hlavou „zatloukl“ míč do země, odkud se odrazil pod břevno – 1:0. Poté sudí poločas ukončil.

Po vstupu do druhého poločasu hostující defenziva znovu zazmatkovala a darovala klenečským další nepřímý volný kop. Domácí jej rozehráli na Mifka, ten obstřelil devítičlennou zeď a jeho střela zapadla k tyči – 2:0. V 60. minutě se střelec druhé branky proháčkoval krchlebskou obranou, vybídl Brašnu, který střílel z úhlu, ale Chvátal zasáhl. Poté zahrozili hosté. Šmrha zprava poslal přetažený centr na zadní tyč na Posledního, ale ten ve vyložené šanci příliš dlouho zpracovával míč. Když se odhodlal ke střele, byla zblokována. Dostal však druhou šanci, ale technický pokus už neměl dostatečnou přesnost.

Následně měl velkou šanci domácí Brašna, když ve velké rychlosti pronikl mezi obránci, ocitl se před brankářem, ale jeho střela šla těsně vedle vzdálenější tyče. Poté zahrávali přímý kop z hranice velkého vápna hosté, ale hradba dvanácti těl byla nad jejich síly. Další tutovku připravil Brašnovi opět Mifek, když ho zleva našel osamoceného, ale tomu se při zakončování zasekl míč pod nohou. Přesto domácí záložník nevyužité šance dokázal napravit. Jeho další spolupráce s Mifkem už totiž vyústila v gól, když po vysunutí obešel vyběhnuvšího Chvátala a z velkého úhlu zakončil střelou do prázdné branky – 3:0. Pět minut před koncem byli diváci pouze svědky Beisbierova faulu zezadu na Čecha, za což hostující hráč dostal jen žlutou.

Klenčí: Sokol – Holar, Vejmelka, Osvald, Řezníček – Macht (Toth), Housar (Čech Voj.), Brašna (Ledvina), Čech Vl. – Čipera (Psutka), Mifek. Trenér: Moravec.
Krchleby: Chvátal – Čtverka, Pap, Příhoda, Sekereš – Knopp, Poslední, Vrba, Šmrha – Beisbier, Doležal (Fait). Trenér: Kubeš.