Klenčí – Dobřany 12:0 (6:0)
Klenečtí do obrany Dobřan bušili, co to šlo. V prvních patnácti minutách dobřanský brankář Pláček zneškodnil střely Hromníka, Čecha a Franeka. V 26. minutě rychlonohý ofenzivní obránce Klenčí Osvald zatáhl podél lajny míč až do vápna a zpětně nahrával volnému Franekovi, který pustil míč na ještě lépe postaveného Hromníka, který sám před brankářem neměl problém skórovat – 2:0.

V následující minutě vnikl do vápna Brašna, byl sražen a sudím nařízenou penaltu do protipohybu brankáře proměnil ve třetí gól Franek – 3:0. Neuběhly ani tři minuty, do vápna se vřítil Čech a křižnou ranou po zemi zvýšil na 4:0. Hosté se spoléhali pouze na brejky, ale obrana domácích si počínala jistě. Ve 35. minutě vystřelil Osvald, brankář střelu sice vyrazil, ale přímo k Franekovi, který dokončil svůj hattrick – 5:0.

O dvě minuty mohli domácí skórovat znovu, kdyby Čech při zakončování do prázdné brány po pěti narážečkách domácích nenastřelil pouze tyč. Šestigólový příděl do poločasu završil Brašna kdy šikovně obhodil vyběhnuvšího brankáře – 6:0.

Hned od první minuty druhého poločasu domácí opět dobývali obranný val dobřanských, kterému velel Oxa. Po deseti minutách Klenčí rozehrávalo, útočící hráč dostal nahrávku do uličky. Všichni včetně domácích, hostů i diváků si ale mysleli, že rozhodčí odpískal ofsajd a přestali hrát, jenže hra pokračovala a Čech sledován zkoprnělými obránci Dobřan z dvaceti metrů postupoval sám na brankáře, který ale zázračným zákrokem ´tutovku´ zhatil. Střelecký apetit si domácí spravili o dvě minuty později, kdy Vejmelka využil „dne otevřených dveří“ v obraně Dobřan a i když si brankář na míč sáhl, nakonec přece jen skončil v síti – 7:0.

V 65. minutě se hosté dostali k první střele na bránu, i když byla vyslána skoro od půlicí čáry. O tři minuty déle zahrávali z velké dálky přímý kop Klenečtí, konkrétně Psutka. Jeho nevinný centr však po nešikovné teči hostujícího obránce doplachtil až mezi tři tyče – 8:0. Poté zahrozily Dobřany, nejprve střelou z vlastní poloviny, ale následně již nebezpečnou ranou Čimery z úhlu. Gólman Klenčí Sokol s ní měl docela problémy, ale čisté konto uhájil. O chvíli později domácí opět zvýšili skóre na 9:0, desátý gól vzápětí přidal Hromník, který si dvakrát vyměnil míč s Čechem, položil si brankáře hostí a zakončil.

V 80. minutě Hromník potáhl míč po postranní čáře, dlouhým nákopem přecentroval celé vápno tam, kde se nacházel Sokol a ten hlavou do protipohybu brankáře vstřelil branku – 11:0. Čtyři minuty před závěrečným hvizdem obrana hostů zaváhala, míče se zmocnil opět Sokol, vběhl do vápna a střelou na vzdálenější tyč završil konečný stav utkání na neuvěřitelných 12:0.

Radost domácích zkalila jen zvěst o výhře konkurenta o baráž Dl. Újezdu v Týně.