Klenčí B – Postřekov B 3:2 (2:0)
Hosté z Postřekova přijeli do Klenčí posilněni o čyři hráče ´áčka´, ani to jim však k výhře nepomohlo. Domácím naopak oproti minulému kolu tři jména ze soupisky chyběla, přesto si připsali čtvrtou výhru ze čtyř utkání na jaře. Potěšil zejména mladičký Čipera, jenž dravými útoky dělal obraně Postřekova starosti. To ofenziva na protější straně hřiště působila dlouho bezzubě.

Gólový účet derby načal klenečský obránce Čech. Potáhl po straně, a když se chystal poslat centr na spoluhráče ve vápně, míč mu nesedl a k překvapení všech zapadl za brankářova záda – 1:0. Poté se na hřišti několikrát zajiskřilo, z čehož přišla další rána pro hosty. Domácí útočník byl sražen ve vápně a rozhodčí Kastl odpískal pokutový kop, což nadmíru zvýšilo tlak postřekovskému Váchalovi, který za svůj projev vůči sudímu viděl červenou a tím oslabil svůj tým. Toth pak z penalty zvýšil vedení Klenčí, i když gólman směr jeho střely vystihl – 2:0. Do druhého poločasu vstoupili hosté, byť o deseti, aktivně a několikrát přitlačili domácí až k vlastnímu pokutovému území. Za to byli odměněni kontaktním gólem. Na Královcův centr si naběhl Zdráhal a hlavou snížil – 2:1.

Hosté dál hráli aktivně, ale dostávali se jen ke střelám ze střední a velké dálky, s nimiž si nejspolehlivější brankář soutěže Veber poradil. Klenečtí se do zakončení dostali sporadicky, avšak pět minut před koncem žolík Spartaku Toman po druhém kontaktu s míčem technicky zvýšil – 3:1. Zdálo se být rozhodnuto. Jenže pak i na protější straně došlo na faul na hranici velkého vápna a rozhodčí neváhal odpískat druhý pokutový kop v utkání. Pavel Váchal penaltu proměnil a derby zdramatizoval. Závěr už ale nabídl jen pár drsnějších zákroků postřekovského ´Para Řepky´ Královce.