Klenčí B – Koloveč C 2:3 (1:1)
Ve 20. minutě se do vápna Kolovče probil Ledvina a po faulu na něj rozhodčí Mareška odpískal pokutový kop, který Pajma střelou doprostřed branky proměnil – 1:0. O několik minut později bylo vyrovnáno. Hostující záložník napřáhl z dobrých 40 metrů a jeho bomba se odrazila od břevna směrem vzhůru. Na padající balón domácí obrana vůbec nereagovala a tak Kadlec dorazil míč zblízka do branky – 1:1.

Vzápětí hosté neproměnili penaltu. Diváci se nenudili, na obou stranách bylo k vidění několik pěkných akcí i brankových příležitostí. Do druhého poločasu trenér domácích musel vystřídat několik opor z prvního poločasu a na hře se to projevilo. Už v páté minutě poslal Homolka hosty do vedení – 1:2. Kolovečtí začali domácí přehrávat ve všech směrech a po uplynutí patnácti minut se stav znovu měnil. Nejprve hosté zahrávali rohový kop, míč se odrazil od břevna za branku, ale rozhodčí odpískal k překvapení všech další roh. K jeho rozehrávce se postavil Vyhnal a přímo od praporku rozvlnil síť za Veberem – 1:3.

Domácím pomohlo vyloučení Poláka, který dostal dvě žluté karty po sobě. První za faul a druhou za nadávku sudímu. S blížícím se koncem utkání vykřesal naději pro domácí Petr Řezníček, který uplatnil svoji postavu a probil se do vápna, odkud po zemi zakončil – 2:3. Ani finální lehký tlak domácím nepomohl a hosté si mohli oddychnout.