Klenčí B – Blížejov 2:0 (0:0)
Hosté s mezinárodním sudím Pavlem Královcem (několik dní nazpět ještě pískal utkání Ligy mistrů mezi Villarealem a Manchesterem City) v sestavě vstoupili do utkání aktivněji. V prvních deseti minutách několikrát zaměstnali brankáře Klenčí Hlavsu a vypadalo to, že ovládnou utkání. Navíc byl domácím po necelých dvaceti minutách po druhé žluté kartě za řeči vyloučen útočník Toth. Blížejov měl sice téměř stále míč na svých kopačkách, ale většina střel mířila přímo na klenečského brankáře, který se nenudil. S blížícím se koncem vypálil Radek Nauš ostrou ránu gólových parametrů, protože ji ale Hlavsa vytěsnil konečky prstů na břevno, šlo se do šaten za nerozhodného stavu.

Druhé dějství nabídlo lepší fotbal i góly. Domácí se oproti výkonu v první půli zlepšili a i v deseti soupeře přehrávali. Po deseti minutách zahrál rohový kop z levé strany Čech a odehraný míč zatočil natolik přesně, že skončil za zády mladičkého brankáře Jana Sloupa - 1:0. O chvíli později se do útoku dral klenečský rychlík Osvald, ale byl zastaven Lukášem Vilímem, který za faul dostal červenou kartu a počet hráčů na ploše se vyrovnal.

V poslední dvacetiminutovce hosté ve snaze vyrovnat notně otevřeli obranu, a tak domácí šli několikrát do rychlého protiútoku. Do jednoho takového byl vyslán Malár, ve vápně si zasekávačkou obhodil stopera Pluhaře, který jej zastavil nedovoleným způsobem. Nařízené penalty se sebevědomě zmocnil Petr Řezníček a bombou přímo doprostřed brány zvýšel vedení Spartaku – 2:0. Ke konci zápasu ještě při zakončení ztroskotali Malár a Osvald, ale to už nic nezměnilo na tom, že všechny body zůstaly v Klenčí, které se tak v tabulce dotáhlo na Blížejov.