Kamenný Újezd – Postřekov 3:4 (2:2)
Postřekovští měli hned v úvodu několik slibných příležitostí ke vstřelení branky, do vedení šli v 16. minutě, kdy si centr Závodného zpracoval na prsa Steinberger a střelou k tyči překonal gólmana domácího Baníku – 0:1. Nevyzpytatelným domácím se povedlo vyrovnat ve 22. minutě po rohovém kopu. O tři minuty později domácí předvedli na malém a úzkém hřišti pohlednou kombinaci a míč po sérii narážeček skončil za zády gólmana Noska. V 28. minutě zápasu však Jasan vyrovnal na 2:2, když dorážel do odkryté branky po přihrávce od Závodného.

Do druhé půle vstoupili hosté s odhodláním strhnout vítězství v zápase na svoji stranu. Hráli aktivně, domácí se spoléhali na brejky. V 55. minutě Steinberger nastřelil ruku jednoho z bránících hráčů ve vápně a nařízenou penaltu sám proměnil, když využil pohybu gólmana a střelou doprostřed branky mu nedal mu šanci – 2:3. Třiasedmdesátá minuta patřila postřekovskému Janečkovi, který v dresu „Reds“ odehrál proti Baníku jubilejní čtyřstý zápas. Jeho ´vlastenec´ po skrumáži před Noskovou brankou byl parádní. Hosté ale i poté měli mnoho šancí. Na druhé straně domácí střelou z dálky trefili tyč Noskovy brány. Prakticky z protiútoku v 87. minutě zahrávali hosté roh a Škrabal hlavou zařídil Postřekovu tři body.

„Na to, že je Dlouhý Újezd poslední v tabulce, předvádí dobrý fotbal. Soupeře jsem viděl v Chodově, věděl jsem, jak hraje,“ říká trenér Postřekova Jindřich Kapic. Malému úzkému hřišti v Újezdě uzpůsobil od prvního poločasu rozestavení hráčů, kdy před zálohou tvořenou Vávříkem, Steinbergrem a Závodným operovali Vaněk se Škrabalem, kteří měli za úkol napadat domácí beky, kteří si mezi sebou rádi přihrávají. Na hrotu byl Jasan.

Sokol Postřekov: Nosek – Janeček, Královec ´Para´, Beroušek, Kočiš – Vávřík, Steinberger, Závodný (88. Královec ´Paša´) , Škrabal, Vaněk (70. Kruml) – Jasan. Trenér: Jindřich Kapic.