Jiskra Domažlice – Viktoria U19 4:3 (2:2)
Trenér Jiskry Domažlice nemohl do zápasu kvůli zranění nebo nemoci počítat s Bauerem, Šámalem, Staňkem, Havlíčkem, Mužíkem, Györgym a Bahledou.
Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se ujali vedení po rychlém zakončení útočníka Končala – 0:1. Domažlice rychle odpověděly, když Leitl zahrával z pravé strany rohový kop, Donko pohotově prodloužil míč na gólmana Bouzka, kterého to viditelně zaskočilo a důrazný Tesař dorazil – 1:1.

Poté znovu Končal přestřelil branku, to samé učinil na druhé straně Bárta.V 19. minutě předvedli mladíci z Plzně rychlou akci, kdy kombinovali Hrubý s Jarinou, ale domácí podržel včastným vyběhnutím gólman Frei. O minutu později to bylo 2:1, když se opět po rohu Leitla nadvakrát prosadil Tesař. Další pěknou akcí se domácí prezentovali o tři minuty později. Bezděk přihrál Leitlovi, ten posunul míč na Maška, který jej opět vrátil Bezděkovi, ale jeho nedůrazná střela brankáře Bouzka nepřekvapila. Plzeň zahrávala agilním Končalem ve 28. minutě z levé strany trestný kop a Frei jej musel vyrážet na roh. Vyrovnání se Viktorka zaslouženě dočkala ve 30. minutě, kdy se po rychlém výpadu trefil Filinger – 2:2. Ve 40. minutě střílel ze 25 metrů nebezpečně Mašek a jeho střelu brankář vyrážel na tyč. Viktorka mohla jít do vedení v 45. minutě. Kyndl vystřelil, Frei mu jeho střelu vyrazil a další zakončení vykopával Cihlář ven z branky.

Do druhého poločasu trenéři Viktorie Jiří Kohout a Radek Schveinert vystřídali tři hráče. Hned v úvodu se hosté prezentovali střelou Hoffmanna po rychlém brejku. V 63. minutě se blýskl krásnou robinsonádou brankář Jikry František Lorenc, který vyrazil Hoffmannovu přesně umístěnou střelu ze sedmnácti metrů. V 70. minutě se do vedení dostali hosté, když Lukáš Waldmann nešťastně tečoval Hoffmannovu střelu 2:3. Jiskra se nevzdávala a za pět minut to bylo 3:3. Leitl vysunul Ferra, ten centrem našel nabíhajícího Donka, který umístěnou střelou z voleje vymetl dolní roh branky Aleše Mandouse. Dramatický závěr rozhodl hráč, který v zápase podal bojovný výkon. Braun dalekonosným nákopem vyslal Bezděka a ten přehodil vyběhnuvšího Mandouse. Domácí se tak radovali z cenného vítězství 4:3.

Jiskra Domažlice: Frei (46. Lorenc) - Strejc, Tesař, Braun, Cihlář (46. Waldmann) - Donko, Hulina, Bárta, Leitl - Mašek (55. Ferra), Bezděk. Trenér: Zdeněk Michálek, asistenti: Pavel Wolf a Erhard Breu.
Viktoria Plzeň U19: Bouzek (46. Mandous) - Hrubý, Prais, Vaníček, Kováč, Kyndl, Kůžel, Filinger, Hoffmann, Jarina, Končal. Střídali: Chmeil, Vrhel, Libotovský. Trenéři: Jiří Kohout a Radek Schveinert.