Poslední kolo České fotbalové ligy svedlo dohromady na domažlické Střelnici mužstva sousedící v tabulce – Jiskru a rezervu ligové Mladé Boleslavi. Soupeř přijel s mladým týmem, v jehož základní sestavě se objevili čtyři devatenáctiletí a tři dvacetiletí fotbalisté, ale předvedl velmi dobrý výkon a hlavně jeho ofenzíva byla nebezpečná. Ve vyrovnaném prvním poločasu se gólem do šatny ujali domácí vedení, po stejně vyrovnané úvodní čtvrthodině druhé půle se iniciativy chopili domácí a zvýšili, hosté však vzápětí dosáhli kontaktního gólu, ale ve snaze o vyrovnání poté zapomněli důsledně bránit a domácí to potrestali dalšími dvěma brankami, na které už hosté v závěru odpověděli pouze jednou.

Jiskra Domažlice – Ml. Boleslav B 4:2 (1:0)
Ve 3. minutě si domácí Mužík vyšlápl od půlky hřiště až před šestnáctku hostů, ale jeho střelu z 18 metrů boleslavský brankář Knobloch s problémy zkrotil. O tři minuty později pronikl po levé straně domácí Bárta, jeho centr posunul hlavou Matas, ale Kovařík z 15 metrů branku přestřelil. Na druhé straně se po Dudkově centru zleva špatně domluvil Houdek s Tesařem, ale naštěstí pro domácí vše skončilo pouze rohovým kopem. V 10. minutě odvrátili hosté Bártův centr zleva na roh, ten rozehrál zleva Mužík a Bauer hlavou o kousek minul pravou Knoblochovu tyč.

O dvě minuty později se do dobré střelecké pozice dostal domácí Kovařík, ale volejem ze 14 metrů zleva soupeřovu branku přestřelil. Velkou šanci hostům přinesla 15. minuta, kdy rychlý protiútok potáhl Honc, centrem našel nabíhajícího Čecha, ale jeho tutovku zmařil výborným zákrokem Houdek, který volej z dvanácti metrů vyrazil. Poté si domácí gólman poradil s centrem Volfa, který vyrazil k Dudkovi a jeho střela minula domácí branku. V 19. minutě pronikl po levé straně domažlický Kovařík, ale jeho centr těsně přeběhl na malém vápně blokovaný Bezděk.

Hrálo se nahoru a dolů, hosté ohrožovali Houdkovu branku nebezpečnými průniky po křídlech, ale domácí obrana vždy nebezpečí zažehnala. Ve 26. minutě zakončil další průnik po levé straně domácí Bárta, centrem hledal nabíhajícího Bezděka, jehož volej z osmi metrů stačili hosté srazit na roh. O minutu později hlavičkoval po Mužíkově trestném kopu Matas vedle Knoblochovy branky. Poté našlápl k sólu domácí Knakal, ale jeho střelu ze 22 metrů hosté srazili na roh, který rozehrál Mužík na Mandouse, jehož volej srazili hosté ke Kovaříkovi, ale jeho následný pokus ze 22 metrů mladoboleslavskou branku minul.

Na druhé straně nebezpečný kontr po levé straně zakončil hostující Dudka centrem, který s obtížemi domácí zadáci odvrátili na roh. Ve 32. minutě našel hostující Schubert volného Volfa, ale jeho střela zprava z šestnáctky skočila vedle vzdálenější tyče Houdkovy branky. Hrál se oboustranně kvalitní, útočný fotbal, a tak o tři minuty později stačil Bezděkův centr zprava vyrazit Konobloch na roh a po chvíli stálo při hostech štěstí, když se po Bártově centru zleva a hlavičce Bauera odrazil míč od pravé Knoblochovy tyče. Vzápětí dosáhli Mladoboleslavští branky, která však nebyla pro odpískaný ofsajd uznána. Ve 40. minutě se pěkně uvolnil Bárta, který svými kousky dělal na levé straně hostům problémy, odcentroval, Matas hlavou posunul míč na Knakala, ten našel nabíhajícího Mužíka, ale jeho volej z šestnáctky minul pravou Knoblochovu tyč. Ve 43. minutě si na Mužíkův rohový kop zprava naskočil Braun, ale hlavou z 8 metrů netrefil branku. Další Bártova rošáda na levé straně zakončená centrem skončila Knakalovou střelou do náruče brankáře Knoblocha. Když už se chystaly oba celky do šaten, zatáhl míč po pravé straně Kovařík, jeho přetažený centr zamířil na Bauera, který u vzdálenější tyče hlavou z malého vápna trefil odkrytou branku hostů – 1:0.

I začátek druhého dějství byl vyrovnaný a když skončila po trestném kopu Dudky akce hostů útočným faulem, dostal se na druhé straně ke střele Kovařík, ale ze střední vzdálenosti Knoblocha nepřekvapil. V 50. minutě napřáhl z 25 metrů domácí Mandous, ale Knobloch byl opět na místě stejně, jako na druhé straně Houdek při Sedláčkově střele z 18 metrů. V 56. minutě si našlápl po levé straně hostující Tvaroha, prošel do šestnáctky, ale z úhlu ze 14 metrů trefil jen boční síť domažlické branky. V 63. minutě stačil Mužíkův pokus z levé strany vyrazit hostující brankář na roh, ten rozehrál zleva Mužík, míč po hlavičce Bezděka se odrazil k Tesařovi, který hlavou u vzdálenější tyče zasunul míč do odkryté branky – 2:0.

Za necelé dvě minuty zchladil radost domácích mladoboleslavský Volf, který využil zaváhání domácí obrany a střelou ze 12 metrů snížil na 1:2. V 66. minutě, po Mužíkově trestném kopu, vyřešili hosté závar před Knoblochem odkopem. O šest minut později zakončil svoji slibnou akci domácí Bárta střelou z 20 metrů těsně nad branku hostů. V 76. minutě našel Veselý našlápnutého Kovaříka, ten se dostal sám proti vybíhajícímu Knoblochovi a střelou z 15 metrů zvýšil na 3:1. O šest minut později se k odraženému míči dostal hostující Tvaroha, ale jeho volej z šestnáctky skončil jen těsně nad Houdkovou brankou. V 84. minutě zatáhl míč po pravé straně domácí Kovařík, centrem našel nabíhajícího Matase a ten poslal míč z osmi metrů pod břevno mladoboleslavské branky – 4:1.

O pouhé tři minuty později domácí neuhlídali pronikajícího Tvarohu, který se dostal až před Houdka, technickou střelou zleva jej přehodil a snížil na 4:2. Když si pak s nebezpečným pokusem Dudky z 18 metrů Houdek poradil, ozval se závěrečný hvizd rozhodčího.

Jiskra Domažlice: Houdek - Knakal, Tesař, Bauer, Mandous - Bezděk (73. Veselý), Braun, Mužík, Matas, Bárta - Kovařík (88. Strejc). Trenér: Zdeněk Michálek.

FK Mladá Boleslav B: Knobloch - Borovička, Šťastný, Dimitrovski, Tvaroha - Honc (89. Tvrzník), Volf, Sedláček (82. Rozsíval), Čech (72. Horák) - Schubert, Dudka. Trenér: Milan Pechanec.

Rozhodčí: Řezáč, Průcha, Štuk. Delegát svazu: Mareš. ŽK: 36. Bauer, 89. Bárta, 90. Matas - 37. Sedláček, 57. Schubert. Diváků: 360. Statistiky – Branky: 45. Bauer, 64. Tesař, 76. Kovařík, 85. Matas - 65. Volf, 87. Tvaroha. Rohové kopy: (7:3 + 1:3). Fauly: (4:12 + 8:14). Ofsajdy: (0:2 + 1:0).