Zraněný byl poté převezen do domažlické nemocnice, kde několik dnů zůstane. Podle kusých zpráv od vedoucího mužstva Letohradu utrpěl Kuželka otřes mozku, má zhmožděnou páteř a zraněný kotník. Letohradští, kteří cestovali k utkání do Domažlic bez zraněného Nulíčka a Nágla, tak byli při rozcvičení a asi i při zápase myšlenkami spíše u zraněného.

Domácí museli ve středu zálohy nahradit na jedno utkání distancovaného Mužíka Kovaříkem, zraněného stopera Bauera čekajícího na speciální masku, která bude chránit jeho zlomený nos z utkání s MFK Chrudim, zastoupil Knakal.

V úvodu byli o něco aktivnější domácí, ale hosté je důsledně pokrývali vyjma odvážného průniku do vápna, do něhož se pustil Bezděk, vypuštěný na hrací plochu po nedobrovolné čtyřzápasové pauze. Většinu míčů hraných vzduchem hosté pobírali a když u domácích vázla finální přihrávka, další vážnější situace přišla až ve 20. minutě. To domácí zahrávali dva rohové kopy, z nichž ten druhý Mandous přesně podle středečního tréninkového scénáře trenéra Michálka rozehrál na Brauna na malém vápně a ten trefil boční síť branky hostů.

Ve 23. minutě si domácí Veselý pohrál ze strany s Mackem, ale jeho střela skončila těsně vedle Kykalovy svatyně. Letohrad se postupně dostával do zápasu a hru vyrovnal. Hosté prokazovali svoji sílu ve vzduchu nakopávanými balony na útočníky, kteří sklepávali balony pro hráče ze druhé vlny. Ve 33. minutě se po přihrávce Macháčka se v obrovské šanci ocitl Kříž, ale jeho střela skončila vedle domácí brány.

Ve 43. minutě po standardní situaci domácích stáhl Moník v pokutovém území "novopečeného otce" Tesaře, a hlavní rozhodčí správně odpískal pokutový kop. Nařízenou penaltu domácí Braun bezpečně proměnil.

Do druhého poločasu se Letohrad zlepšil a do osudné 53. minuty byl lepším týmem. Co je ale platné, že se domácí dlouho nemohli vymanit ze zámku ve vlastním pokutovém území, když šance Kaila, Bíra, Macháčka a Semeráka neskončily gólem.

V 53. minutě zahájil štvanici domácích na "jeleny" z Letohradu neudržitelný Bezděk. Nejprve jeho průnik po straně skončil soubojem s hostujícími obránci a rohem, k němuž se miláček tribuny hlásil tak horlivě, že jej pomezní sudí musel chlácholit, ale trestný kop rozehraný brzy poté opět na malé vápno nedůsledné obrany Letohradu už zarazil hlavou do branky hostů - 2:0. Následoval pětiminutový výpadek hostů, při kterém domácí vstřelili tři branky a rázem bylo po zápase. Hosté v tu chvíli byli zralí na ručník. Zvláště situace při třetí brance charakterizuje střelecké trápení Letohtadu. V 55. minutě Letohrad před pokutovým územím domácích zahrával standarku, Vaniš se z hranice velkého vápna dvakrát marně pokoušel překonat reflexivně zasahujícího domácího brankáře Houdka, pak se domácí zmocnili odraženého míče a Veselý při rychlém brejku nesobecky nahrál Kovaříkovi, který dloubáčkem přes zkrouceného gólmana zvýšil na 3:0 a mohl si při oslavě vyskočit do náruče masérovi. Navíc po závaru ve vápně hostů v 58. minutě skončil po další gólové nahrávce Veselého v síti letohradské branky Bárta a s ním i míč - 4:0 a v 63. minutě se po rohu vybojovaném opět Bezděkem a rozehraným Mandousem hlavou prosadil neobsazený Veselý a zvýšil na 5:0.

Tzv. Šímovo číslo na ukazateli, nebo - li věrným fanouškem Jiskry vzývaný bůr, hosté korigovali až v 73. minutě, když Brendl dorážel trestný kop Vaniše. To už byl na hřišti místo Veselého Hartl a hosté poslali do hry Štěpána místo Nadrchala. V 80. minutě nahradil Leitl Bártu a v 85. Bahleda Kovaříka. Hosté poslali do hry čerstvého Kabourka za Brendla.

V závěru utkání mohl tradici "bůrů" v domácích utkáních porušit hlavičkující Hartl, ale Kykal byl pozorný. Pak 350 platících diváků vidělo hodně faulů, kdy žluté karty vyfasovali Strejc, Matas a Hartl, na druhé straně se žlutilo za řeči a fauly v případě Vaniše, Bíra, Macháčka.

Branky: 43 Braun PK, 53. Bezděk, 56. Kovařík, 59. Bárta, 63. Veselý – 89. Brendl.
Rozhodčí: Jan Kalenda, diváků: 350.
ŽK: 60. Strejc, 80. Matas, 82. Hartl – 37. Semerák, 43. Moník, 82. Vaniš, 83. Macháček, 90. Bíro.

Jiskra Domažlice: Houdek – Strejc, Tesař, Knakal, Mandous – Bezděk, Matas, Kovařík (86. Bahleda), Braun, Bárta (80. Leitl) – Veselý (70. Hartl). Trenér: Zdeněk Michálek.
OEZ Letohrad: Kykal – Moník, Macek, Vaniš, Macháček – Kříž (59. Konečný), Kail, Bíro, Nadrchal (70. Štěpán) – Brendl (89. Kabourek), Semerák. Trenér: Jaroslav Veselý. Více podrobností v pondělním vydání Domažlického deníku!