Jiskra Domažlice - FK Kunice 1:3 (1:3)
Úvod zápasu byl v režii domácích, ale nejprve zazlobili hosté. Ve 2. minutě musel po rohovém kopu a následné hlavičce Marka vytlačit míč nad branku Mleziva. V 9. minutě stačil přistrčený Leitl usměrnit Mužíkův centr zleva jen nad Krchovu branku.

Ve 13. minutě se po špatném rozehrání kunického brankáře, který trefil svého spoluhráče, dostal míč k Bártovi, jehož pohotovou střelu však stačil Krch vytlačit na roh. V době domácí aktivity nešel do souboje dost důrazně domácí Cihlář, ztratil po čtvrthodině hry míč a Koubek, postupující po straně zakončil svoji sólovou akci střelou z úhlu ze 14 metrů, která skončila v Mlezivově síti – 0:1.

Od této chvíle hosté hru v poli vyrovnali, vybojovali střed pole a postupně získávali více iniciativy na své kopačky. Ve 26. minutě musel Mleziva zachraňovat před nabíhajícím Koubkem a o dvě minuty později již lovil podruhé míč ze sítě, když Balšánkův střílený centr zleva stačil zblízka ve skrumáži do domažlické branky usměrnit Marek – 0:2.

Po půlhodině hry se do šance dostal domácí Bahleda, ale jeho hlavička po Tesařově trestném kopu o kousek minula levou Krchovu tyč. Domácí se dočkali kontaktního gólu ve 36. minutě, kdy Leitl rozehrál zleva rohový kop zpátky na Mužíka, ten si na šestnáctce připravil míč a střelou pod břevno kunické branky snížil na 1:2.

O tři minuty později našel kunický Koubek Balšánka, ten si na hranici šestnáctky obhodil dva domácí zadáky a střelou k tyči zvýšil na 1:3.

I úvod druhého dějství byl v režii domácích, hosté ale hru brzy vyrovnali a svoje vedení si do konce zápasu pohlídali. V 53. minutě poslal Bahleda dopředu Leitla, ale ten se dostal moc blízko Krchovi, který jeho střelu ze 12 metrů tělem zblokoval. V 59. minutě se na levé straně uvolnil Bahleda, ale jeho centr nehlídaný Hartl nasměroval hlavou z osmi metrů daleko vedle kunické branky. V 65. minutě stačil v pádu Balšánkův trestný kop usměrnit Marek jen nad domažlickou branku a o chvíli později trefil Kounovský ze 20 metrů bránícího soupeře.

V 77. minutě rozehrál domácí Mužík tr. kop ze 25 metrů, ale hostujícíc obrana míč srazila na roh. Po jeho rozehrání se ke střele volejem z 15 metrů dostal domácí Černý, ale opět trefil jen jednoho z protihráčů. (vok)

Sestava Domažlic: Mleziva – Strejc, Bublík, Tesař, Cihlář – Leitl (74. Černý), Hulina (33. Hartl), Šámal, Mužík, Bárta – Bahleda (74. Mašek). Trenér: Zdeněk Michálek, asistenti: Pavel Wolf, Erhard Breu. Řídil: Petr Blažej, ŽK: 2:0, diváků: 320.