Divize
Domažlice – Koloveč ⋌Ne 10:15 1:0 (1:0) Branka: 45. minuta Bezděk.

Další výsledky: Votice - FK Tábor 2:0 (1:0),Litol - Graffin Vlašim B 2:1 (1:1),Benešov - Zličín 2:1 (2:1), .

Krajský přebor
Holýšov – Hor. Bříza ⋌So 16:30 3:1 (3:0)

Další výsledky: Rokycany - SK ZČE 2:1 (2:1), Diváků: 250, Branky: Jedlička, Kubík - Beránek; ŽK: 4:4. Přeštice - M. Touškov 6:2 (4:1), Diváků: 150, Branky: Bešta 2, Führbacher, Turek, Zlík, vlastní - Bárta 2; ŽK: 0:2. Rapid - Rozvadov 3:1 (0:0), Diváků: 90, Branky: Faist, Hodaň, Žitník - Čížek; ŽK: 1:2. Holýšov - Hor. Bříza 3:1 (3:0), Diváků: 140, Branky: Manowetz 2, Lucák - Paukner; ŽK: 1:3. Stod - Příkosice 1:0 (1:0), Diváků: 200, Branky: Lukášek; ŽK: 5:3; ČK: 0:1. Chrást - Stříbro 6:0 (2:0), Diváků: 280, Branky: Kovařík 3, Roubal, Stružka, Vaigl; ŽK: 3:1.Vejprnice Bolevec 3:3 (2:1), Diváků: 200, Branky: Havránek, Paul, Rada - Bublík 2, vlastní; ŽK: 2:4. Tachov - Chanovice 3:1 (2:0), Diváků: 200, Branky: Dvořák, Janoušek, Machač - Polena; ŽK: 1:3.

I. A třída
Dynamo H.Týn – Klatovy⋌ Ne 15:00 2:3 (1:3)
Domažlice B – Sl. Mýto ⋌Ne 16:30 UMT 3:1 (1:1)

Další výsledky: Zruč - Nýřany 2:0 (1:0), Diváků: 150, Branky: Lauko, Nosek; ŽK: 4:1; ČK: 1:0. Nepomuk - Zbiroh 0:0 (0:0), Diváků: 100, ŽK: 1:3. Chotíkov - Chlumčany 2:0 (2:0), Diváků: 140, Branky: Marek, vlastní; ŽK: 1:3. Křimice - Horažďovice 0:2 (0:0), Diváků: 70, Branky: Jiřík, Žák; ŽK: 1:2. Dynamo H. Týn - Klatovy 2:3 (1:3), Diváků: 150, Branky: Staroba, Šperl - György 2, Ulrich; ŽK: 0:3. Strážov - Sušice 3:0 (2:0), Diváků: 150, Branky: Gajdůšek, Janka, Presl; ŽK: 1:2. Jiskra Domažlice B - Sl. Mýto 3:1 (1:1), Diváků: 140, Branky: Hošek, Krakeš, Mašek - Veverka; ŽK: 3:3. VD Luby - Blovice 5:1 (2:0), Diváků: 100, Branky: Křížek 2, Hradecký, Pikhart, Smolík - Větrovec; ŽK: 1:5.

I. B třída
Krchleby – Kostelec ⋌So 16:30 5:2 (4:0) Branky: Skála 2, Biesbier, Doležal, Poslední - Blažek, Masař.
Kam. Újezd – 1. FC H. Týn ⋌So 16:30 1:4 (0:1) Branky: Ježek - Šot 2, Andrle, Vachtl.
Staňkov – Chodov ⋌Ne 15:00 0:3 (0:1) Branky: Jan Pfeifer 3.
Klenčí – Mrákov ⋌Ne 16:00 4:3 (1:2)
Postřekov – Tlučná ⋌Ne 16:00 2:0 (1:0) Branky: Zdráhal, Závodný.

Další výsledky: Dl. Újezd - T. Přimda 2:2 (1:2), Diváků: 180, Branky: Bučan, Dravecký - Brouzda, Hečko; ŽK: 1:2. Krchleby - Kostelec 5:2 (4:0), Diváků: 60, Branky: Skála 2, Biesbier, Doležal, Poslední - Blažek, Masař; ŽK: 1:3; ČK: 0:1 . Kamenný Újezd - 1. FC Horš.Týn 1:4 (0:1), DIváků: 80,
Branky: Ježek - Šot 2, Andrle, Vachtl; ŽK: 4:1; ČK: 1:0. Postřekov - Tlučná 2:0 (1:0), Diváků: 150, Branky: Zdráhal, Závodný; ŽK: 2:4. Staňkov - T. Chodov 0:3 (0:1), Diváků: 130, Branky: Pfeifer 3; ŽK: 1:0. Klenčí - Mrákov 4:3 (1:2), Diváků: 120, Branky: Hromník 3, Housar - Duffek, Rojt, Vondra; ŽK: 4:2; ČK: 1:0.

II. třída
Meclov A – Osvračín ⋌So 16:30 Třebnice 5:0 (2:0) Branky: Chloupek 2 (1 z PK), Beran, Vogeltanz, Dolejš.
Všeruby A – Tlumačov A ⋌So 16:30 1:0 (0:0) Branky: Čára.
Poběžovice – Blížejov ⋌So 16:30 4:1 (1:1) Branky: Rybianský 3, Kabourek - Nauš.
Bělá – Kdyně A ⋌So 16:30 0:0 (0:0)
Kvíčovice – Holýšov B ⋌Ne 16:00 0:4 (0:2)
Koloveč B – Hostouň ⋌Ne 16:30 Únějovice 4:0 (3:0)
Kout A – H. Týn B ⋌Ne 16:30 H. Týn – tráva 1:1

III. třída
Klenčí B – Staňkov B ⋌So 10:15 1:4 (0:1)
Milavče – Postřekov B ⋌So 16:30 4:2 (2:2)
Bukovec – Újezd ⋌So 16:30 2:1 (2:0)
Poděvousy – Č. Kubice ⋌So 16:30 3:0 (1:0) Branky: Levý, Jindřich, Tumpach.
Ch. Lhota – Draženov ⋌Ne 15:00 2:5 (0:2)
Tlumačov B – Meclov B⋌Ne 15:00 4:1 (2:1)
Mrákov B – Koloveč C ⋌Ne 16:30 2:2 (1:0) Branky: Frček 2 - Ledvina, Hodan.

IV. třída
Chodov B – Kout B ⋌So 15:00 2:3 (0:0) Branky: Kurek,SmazaL - Frohlich, Kest, Pech.
Bernartice – Mutěnín ⋌So 16:30 2:0 (2:0)
Oplotec – Luženice⋌ So 16:30 5:2 (4:0)
Hlohová – Všeruby B ⋌So 16:30 3:1 (0:0) Branky: Šimka, Stanislav Beran, Houška - Jakl.
Pocinovice – Miřkov ⋌So 16:30 2:1 (2:0) Branky: Švejda, Jakuš - Kopperberg
Babylon – Staňkov C ⋌Ne 15:00 5:0 (4:0)
Kdyně B – Srby ⋌Ne 16:30 4:3 (1:2) Branky: Kouba 2, Knauer, Šmejkal - ?