A to po špatném výkonu v prvním poločase, když je domácí zaskočili kombinační hrou a hlavně dobře zahranými standardními situacemi. Ve druhém poločase se do velkých šancí dostali Bahleda a Braun, ale domácího brankáře překonat nedokázali. I když je Litol třetí od konce tabulky, nečeká Jiskru nic jednoduchého.

„Hrajeme se soupeřem z dolní poloviny tabulky a chceme vyhrát. Hosté nakopávají balony na dva hrotové útočníky a hlavně v domácím prostředí, kde mají hřiště menších rozměrů, z toho profitují. Musíme se na to zaměřit a elimininovat je. Jejich kádr disponuje bratry Adamem a Michalem Petroušovými, bývalými prvoligovými hráči. Michal, poté co se stal trenérem prvního mužstva Slávie místo Karla Jarolíma, už moc nehraje. Za nás začal v pondělí trénovat zraněný Juraj Donko, ale do zápasu s největší pravděpodobností ještě nezasáhne. Touto cestou bych rád pozval naše věrné fanoušky, aby nás přišli v co nejhojnějším počtu povzbudit a pomohli nám Litol porazit,“ říká k zápasu asistent trenéra Michálka Petr Wolf.

Jeho protějšek, sportovní manažer Litole Borecký uvádí: „Jsme nováček,Jiskra je první, my třetí od konce. Jedeme do Domažlic bojovat s cílem uhrát co nejpřijatelnější výsledek a nedostat nějakou nakládačku. Máme nějaké zraněné hráče. Pro nás byl malý zázrak dostat se do divize a náležitě si to užíváme. Těšíme se na pěknou návštěvu, která v Domažlicích chodí.“

V neděli od 15.30 hodin pak na Střelnici hostí Jiskra Domažlice B, lídr I. A třídy, sedmé mužstvo tabulky Zruč. Ta si v předchozím kole doma poradila se Strážovem 1:0, když se trefil Řezáč. Domažlice mají na svém kontě zatím plný počet třiceti bodů. V domácím prostředí budou chtít vyhrát a potvrdit tři body za výhru nad Dynamem Horšovský Týn.