St. žáci:
T. Prachatice - Jiskra Domažlice 4:2 (1:1)
Jiskra byla od úvodu zápasu kombinačně lepší. Bohužel při rychlém protiútoku soupeře dostatečně nepokryli levou stranu a soupeř se v 15. minutě ujal vedení 1:0. V 19. minutě se krásnou střelou prosadil D. Tumpach a srovnal na 1:1. Ve druhém poločasu se Jiskra ujala vedení, kdy kombinaci po ose Hruška - Buršík st. zakončoval premiérovou brankou P. Konůpka. V této části zápasu si Jiskra vypracovala tři téměř stoprocentní šance, ale bohužel je neproměnila. Soupeř poté vyrovnal hru. Protože hosté neměli hráče na střídání, unavená záložní řada už nedokázala čelit tlaku domácích, kteří poté třemi brankami otočili vývoj zápasu.

Účast v divizní soutěži, byla pro hráče pozitivní, neboť se utkali s mužstvy, které hrají rychlý a kombinační fotbal, Mužstvo skončilo v tabulce na 9. místě se ziskem 26. bodů a bylo po Viktorii Plzeň B, druhým nejúspěšnějším mužstvem z plzeňského regionu.

Sestava divizní Jiskry: Krutina, Straka – Stróž, Zíma, Vnouček, Hojda, Poláček, Buršík ml., Hruška – Kalný, Major, Dufek, Maštalíř, Buršík st., – Tumpach, Svoboda, Konůpka, Hrubý.