Rezerva Jiskry Domažlice hostila v předposledním 29. kole I. Eurofootball třídy 12. tým tabulky Baník Zbůch. V jeho dresu nastoupil i domažlický Milan Janeček, který je v klubu na hostování. Domácí věděli, že jejich okresní rival FK Staňkov o den dříve porazil Sušici, a Jiskra by případnou výhrou znovu byla ve hře o baráž. O té by se utkala v posledním kole se Sušicí, kam pojede.

J. Domažlice B – Baník Zbůch 0:1 (0:0)
Domácí vstoupili do zápasu aktivně. V 11. minutě kombinovali Hartl a Votruba, druhý jmenovaný z vápna přestřelil branku Baníku. V 18. minutě prošel obranou Baníku Vísner, ale jeho pokus skončil nad brankou. Utkání hodně ovlivnila 20. minuta, kdy se na pozdě vyběhnuvšího gólmana Jiskry Brataniče řítil Hrdlička. Bratanič se mu vrhnul pod nohy a rozhodčí Tyc nařídil pokutový kop a udělil mu žlutou kartu.

Nehrálo se čtyři minuty, protože byl Bratanič ošetřován. Ze souboje vyšel s poraněným kolenem a poločas dochytal se sebezapřením. Penaltu zahrával Jirka a přestřelil branku Domažlic. V další vyložené šanci se hosté ocitli ve 39. minutě, kdy míč z brankové čáry vykopával Neumann. Hned z protiútoku našel Ferra centrem Votrubu, jenže ten přestřelil branku Antona Vaska. Ve 41. minutě opět hosté zahrávali penaltu po faulu na Hrdličku. Na značku pokutového kopu se postavil Schejbal a nastřelil tyč.

Do druhé půle šel za zraněného Brataniče do branky Lukáš Frei. V úvodu se hosté dostali do dvou šancí. V 76. minutě byla Jiskra blízko vedoucího gólu. Hartl si poradil se dvěma obránci, nacentroval na nabíhajícího Krakeše, ale ten z malého vápna netrefil branku. O tři minuty později po kombinační akci po ose Ferra - Vísner střílel Kubica vedle branky Zbůchu. Na druhé straně dvě minuty před koncem podnikli hosté brejk a po přihrávce Lukáše Forsta Miroslav Forst trefil tyč Freiovy svatyně. O minutu později rozehráli hosté z pravé strany standardní situaci a z ofsajdu se trefil agilní Miroslav Forst – 0:1. Tato prohra znamená, že už Domažličtí do bojů o baráž nezasáhnou. ⋌(poj)

Jiskra Domažlice B: Bratanič (46. Frei) - Ferra, Neumann, Bočan, Pavlíček - Brichcín, Vísner, Strejc, Votruba (62. Kubica) - Hartl, Krakeš (79. Rojt). Trenér: P. Červený. Rozhodčí: Tyc - Štokl - Kovařík. Delegát: Havránek. ŽK: 5:2, Diváků: 150.