Sokol Hradec - Jiskra Domažlice B 0:3 (0:1)
Od úvodních minut bylo jasné, kdo je v zápase favoritem. Hradečtí se zarputile bránili, druhý nejlepší střelec turnaje Pleizner zůstával vpředu osamocen, a ofenzivnější hráči z pětičlenné zálohy moc příležitostí na jeho doplnění v útoku neměli. Domažlický rychlík Hartl, ale i velký srdcař Jiskry Bočan či Krakeš neustále zaměstnávali soupeřovu obranu ze stran i středem, ale dlouho se nedokázali prosadit ve hře ´do plných´.

Vpády do zahuštěné obrany ovoce nenesly, naštěstí v 11. minutě Hartl napřáhl a střelou z dálky překonal nejistého Matase – 0:1. Ani poté se obraz hry nezměnil, až na ojedinělé brejky se hrálo hlavně na branku Hradce. Druhý gól Jiskry ve 25. minutě nebyl uznán pro ofsajd, a tak šli její hráči do kabin s těsným vedením.

Po hodině hry Krakeš přihrál Hartlovi, ten prošel po straně na hranici šestnáctky, odkud prostřelil Matase – 0:2: Třetí gól Jiskry dal o čtvrt hodiny později opět Hartl, když střelou pod břevno završil svůj hattrick.

Vítězství Jiskry z kategorie povinných znamená, že o víkendu bude v Horšovském Týně k vidění repríza podzimního derby dvou okresních zástupců v I. A třídě, domácího Dynama A a rezervy divizních Domažlic.

Proti soupeřovi z okresního přeboru se hráčům Benfiky, která s náskokem vede tabulku krajské soutěže, hledala motivace jen těžko. „Proto jsem rád, že jsme poslední utkání zvládli a potvrdili první místo ve skupině,“ oddechl si po zápase trenér Ivan Rybár. Podle něj bylo na hře patrné, že Jiskra nastoupila v kombinované sestavě. „Trápí nás řada zranění, chybí nám Ferra, Pavlíček, Vísner a Mašek, který by už ale snad měl ve finále nastoupit.“

Jeho protějšek Jiří Kaše, vedoucí mužstva Sokola Hradec u Stoda k zápasu uvedl: „Nastoupili jsme proti favoritu, který hraje o dvě soutěže výš. Snažili jsme se pozorně bránit, poprvé jsme hráli na pět záložníků. Optimální výkon nepodal gólman Matas se zkušenostmi z Viktorie Plzeň a Karlových Varů. Nastoupil po delším čase, takže věřím, že se jeho výkon bude postupně zlepšovat. Bylo to bojovné utkání, naše nejdisciplinovanější na tomto turnaji. Na víc jsme ale neměli.“

Domažlice B: Frei – Rojt, Neumann, Waldmann, Jurko (Kubr) – Strejc (Čadek), Brichcín, Hošek, Krakeš – Hartl, Bočan (Strejc).