Dnes od 15 hodin se představí v Mladé Boleslavi, přímý přenos vysílá ČT Sport.

„Hrajeme venku, bude to těžký zápas. I když Boleslav nemá v lize tolik bodů, kolik by si asi představovala, naposledy na Spartě ukázala svoje kvality. Hrála velmi dobře, vytvořila si tam řadu šancí,“ připomněl asistent trenéra Pavel Horváth nedělní utkání na Letné, kde prohrála 0:1 až gólem Hložka v nastaveném čase.

GENERÁLKA. V posledním ligovém zápase před Ligou mistrů vyhrál Interobal minulý čtvrtek na Spartě 5:2. Na snímku je plzeňský Michal Seidler v souboji s kolumbijským futsalistou Angelottem Carou. Další Jihoameričany teď potká v Itálii.
Historická premiéra. Futsalisté Interobalu se představí v Lize mistrů

Oba celky se střetly hned na úvod ligové sezony, viktoriáni vyhráli doma v Plzni 2:1. „Boleslav ani u nás nehrála vůbec špatně, my jsme měli i štěstí. Teď musíme hrát lépe,“ uznal Horváth.

Ve hře dnešního soupeře neočekává převratné změny. „Bude hrát podobně, mají v sestavě hodně kreativních hráčů. A Milana Škodu na hrotu, který je nebezpečný v jakékoliv situaci,“ popisoval plzeňský asistent a připustil, že může dojít na drobné změny v sestavě Viktorie.