Hokejoví Indiáni jsou na začátku své přípravy na nový ročník nejvyšší české hokejové soutěže. V sestavě se sice neobjevily největší hvězdy Indiánů Gulaš, Hollweg či Kratěna, ale hráli mimo jiné Kracík, Němec i záložník třetiligové Jiskry Domažlice Milan Braun, který pracuje v obchodním oddělení HC Škoda Plzeň. V dresu Staňkova proti Braunovi nastoupil jeho domažlický spoluhráč a kamarád Marek Bauer.

FK Staňkov - HC Škoda Plzeň 2:3 (0:0)

Před začátkem utkání poblahopřáli funkcionáři Staňkova jejich střelci Tomáši Tlustému k narozeninám. V prvním poločase vidělo 290 přítomných diváků pěkné kombinační akce na obou stranách, ale gólů se nedočkali. Změnu skóre přinesla až 52. minuta, když se z 15 metrů trefil Jakub Pour a získal hostům vedení. Za šest minut to bylo už 0:2 po spolupráci dvou nejzkušenějších hráčů v modrobílém dresu Škodovky. Němec zpětnou přihrávkou našel Kracíka, a ten se nemýlil. Potom převzali iniciativu domácí hráči. V 62. minutě zamířil domácí Kubina vedle levé tyče branky Indiánů. Minutu nato nepřekonal brankáře Kantnera (v hokeji útočníka) pěknou střelou Mifek.Po chvíli se Kantner vyznamenal po pěkné akci domácích, když Bauer našel oslavence Tlustého, jeho střelu k levé tyči ale Kantner vyrazil na roh. V 67. minutě střílel nebezpečně Bauer vedle pravé tyče branky Škodovky. Zaslouženého snížení se diváci dočkali v 71. minutě, kdy se trefil odchovanec Staňkova Pavel Marek po přihrávce Václava Vovse. Krásný gól viděli diváci v 75. minutě, když na povedený centr Záhoře naskočil Dimitro Moisiuk a hlavou v pádu překonal bezmocného Kantnera. Vypadalo to, že se půjde na penalty. Všechno ale rozhodl povedenou střelou k levé tyči tři minuty před koncem Dominik Frodl na konečných 3:2 pro plzeňské Indiány. Spokojení diváci viděli pět branek a pěkné kombinační akce na obou stranách.

Chlapci z Hostouně uklízeli Vltavu. Odpad naplnil mnoho velkých pytlů.
Chlapci z Hostouně uklízeli Vltavu

FK Staňkov: Ladislav Jánský, Tomáš Doležal, Roman Šimka, Denis Drudík, František Dolejš, Josef Vrha, Josef Kubina, Domitro Moisiuk, Petr Nohavec, Ondřej Hrdina,Tomáš Tlustý, Václav Záhoř, Vojtěch Mifek, Pavel Gust, Václav Voves, Antonín Kolros, Jakub Šimůnek, Petr Vacík, Marek Bauer, Pavel Tauchman.

HC Škoda Plzeň: Matyáš Kantner - Lukáš Kaňák, Petr Kodýdek, Jakub Pour, Dominik Frodl (v hokeji brankář), Miroslav Indrák, Vojtěch Němec, Milan Braun, Jaroslav Kracík, David Kvasnička, Michal Kovács, Filip Přikryl.
Rozhodčí: Šálková - Rada, Helget.

Jiří Pojar