Dynamo H. Týn - Sokol Blovice 0:0
Obě mužstva začala opatrně. Domácí s jedním hrotovým hráčem se snažili dlouhými pasy ohrozit hostující obranu. V 7. minutě minela hostujícího Šeby dala šanci Cihlářovi, ale jeho střela z těžké pozice těsně minula branku už bezmocného brankáře Vykoupila. Ve 14. minutě se snažil překvapit hostujícího brankáře Sova, ale neuspěl. Dvě minuty nato po závaru před brankou hostí poslal jmenovec kapitána Dynama Radek Šindelář hlavou míč nad branku Blovic. V 29. minutě se blovický Švec po dlouhém sprintu dostal sám před gólmana Růžičku, ale ten jeho střelu hokejovým způsobem pokryl. Ve 39. minutě po přihrávce Schveinerta pronikl do velkého vápna Šindelář, ale jeho střela skončila těsně nad břevnem hostí.

Do druhého poločasu udělali domácí jednu a hosté dvě změny v sestavě. Dynamo mělo jako v první půli více ze hry, ale vyložené šance nepřicházely. Až v 68. minutě střílel z hranice šestnáctky Vachtl, ale jeho pokusu chyběly centimetry. V 74. minutě rozehrávali hosté roh, ale na míč letící před brankou domácích dva hráči Blovic nedosáhli. To byla asi jediná větší šance hostů. Ti se posledních dvacet minut soustředili na bránění, přesto právě v té době mohlo Dynamo rozhodnout. Nejprve to byl Cihlář, který se v 80. minutě po centru Kopřivy dostal do šance, ale nedotáhl ji do konce. Největší šanci měl po centru Schveinerta v 88. minutě kapitán Radek Šindelář, ale ani jeho střela z malého vápna neměla přesnost. Diváci tak odcházeli zklamáni ani ne tak předvedenou hrou, jako výsledkem.

Sokol Blovice: Vykoupil - Šeba (46. Bláha), Davídek, Loula - Větrovec, Švec, Žežula (46. Bečvář), Rous, Heřman - Houdek, Laibl (75. Macháč).
Dynamo H. Týn: Růžička - Šindelář R., Staroba, Buček, Šindelář R. (C) - Cihlář, Šperl (46. Babka), Schveinert, Kopřiva, Vachtl - Sova. Trenér: Alois Tomášek.