Holýšovští fotbalisté porazili soupeře ze ZČE

Holýšov /FOTOGALERIE/ – V dalším kole Fincentrum krajského přeboru přivítali fotbalisté Holýšova na svém stadionu letošní překvapení soutěže, mužstvo SK ZČE Plzeň. V utkání měli jednoznačnou převahu domácí a po zásluze zvítězili.

22.10.2010

Z utkání FK Holýšov s SK ZČE.Foto: Miroslav Dolejš

FK Holýšov – SK ZČE Plzeň 3:1 (2:1)
Již ve 3. minutě se dostal k míči domácí Schamberger, zatáhl míč po straně a poté našel přihrávkou na středu hřiště Trhlíka, jenž střelou z dálky umístil míč parádně pod břevno 1:0. O minutu později mohlo být srovnáno, když jeden z hostí šel sám na holýšovského gólmana Marcela, ten mu však míč ukopl. V 9. minutě se radoval domácí stadion znovu. Po rohovém kopu Holýšova zahrál ve vápně jeden z hostí rukou a kopal se pokutový kop. Toho se zhostil kapitán domácích Pavel Trhlík a přesnou střelou k tyči poslal svůj tým do dvoubrankového vedení – 2:0.

Poté se hra vyrovnala. Ve 23. minutě nahrávali rohový kop hosté a nikým nehlídaný Marek na zadní tyči prostřelil Marcela – 2:1. O sedm minut později mohli jít domácí opět do dvoubrankového vedení, Hrádkovu střelu však konečky prstů Řezáč v brance Plzně vyrazil. Ve 37. minutě se opět Hrádek ocitl v šanci, v poslední chvíli mu však ukopl míč jeden z beků hostí. V 66. minutě zahrával domácí Jeniš přímý kop, po nedorozumění v obraně plzeňských jen těsně hlavou na míč nedosáhl aktivní Hrádek. V 74. minutě Beneš našel před vápnem Hrádka, jehož střílený centr brankář vyrazil před sebe a vystřídavší Vrba s přehledem míč dopravil do prázdné brány – 3:1. Hosté poté vrhli vše do útoku, avšak domácí obrana je nepustila do žádné větší šance. A když už bylo nejhůře, tak podržel domácí dvěma skvělými zákroky v rozmezí 82. a 84. minuty brankář Marcel. V poslední minutě mohli hosté alespoň snížit, avšak na brankové čáře zaskočil za brankáře Lucák.

„Ze soupeře jsme měli docela respekt, nemá špatné výsledky a jeho mužstvo tvoří mladí, běhaví hráči. Ale povedl se nám začátek zápasu a vítězství bylo nakonec zasloužené. Konečně se nám rozstříleli ti, na které jsme před sezonou spoléhali. Dnes zápas vyšel Trhlíkovi, podržel nás rovněž gólman Marcel, jemuž zřejmě střídavý start v Krchlebech svědčí,“ říká trenér Holýšova Jiří Multrus. O víkendu Holýšov míří do Vejprnic. „To je nevyzpytatelný soupeř, je otázka, koho proti nám postaví. Ale určitě tam nejedeme prohrát, minimálně bod zvenku by byl dobrý,“ dodává kouč. Ten ještě stále nemůže naplno počítat s Manowetzem, kterého při zátěži trápí břišní svalstvo, a tak jen střídá.

FK Holýšov: Marcel - Levička, Lucák, Trhlík, Lukáš - Beneš (Manowetz), Multrus (Bíba), Procházka, Schamberger - Hrádek (Valachovič), Jeniš (Vrba). Trenér: J. Multrus. Diváků: 200, Branky: Trhlík 2, Vrba - Marek; ŽK: 2:3.

22.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 21 820 Kč Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) pracovník/pracovnice v sociálních službách. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 21820 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Osvědčení pracovníka v sociálních službách (není podmínkou), zaměstnavatel může vyžadovat doložení výpisu z Rejstříku trestů.. Pracoviště: Centrum sociálních služeb domažlice, Baldovská, č.p. 583, 344 01 Domažlice 1. Informace: Personální, +420 379 412 716,773 745 770. Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář 20 000 Kč Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech truhlář pro zakázkovou výrobu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: svědomitost, zodpovědnost, spolehlivost, šikovnost, schopnost komunikace v kolektivu, týmového ducha, schopnost učit se novým věcem a postupům, pracovní nasazení, pravidelnou docházku do zaměstnání., Nabízíme: celoroční jistotu práce na hlavní pracovní poměr, velmi zajímavou zakázkovou a tvůrčí práci, výhodné platové podmínky s možností profesního růstu, osobní ohodnocení, pracovní oblečení, příspěvek na dopravu, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecký program benefitů.. Pracoviště: Kps automobile s.r.o., 345 61 Staňkov. Informace: Iveta Ostrovská, +420 777 732 569. Výroba - Výroba Strojírenští technici 26 500 Kč Strojírenští technici Kontrolor (kontrola montáže a výstupní kontrola). Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: ÚSO vzdělání nebo vyuč. s maturitou v tech. oboru, schopnost čtení tech. výkresů, pečlivost, manuální zručnost, komunikativnost, umění jednat s lidmi, dobrá znalost práce s PC (MS Office), ochotu pro vysoké pracovní nasazení a zodpovědnost, Výhodou: znalost NJ, praxe v kovovýrobě, Nabízíme: zajímavé finanční ohodnoce, dlouhodobou perspektivu a rozvoj, vyškolení pro zajímavou práci s 3D-laserovým měřícím zařízením, Na pohovor nutno přinést strukturovaný životopis s přehledem vzdělání a dosavadní praxe., , Kontakt: v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hod., Tel.: 379 760 810, 602 195 968. Pracoviště: Gebhardt logistic solutions s.r.o., Masarykova, č.p. 549, 344 01 Domažlice 1. Informace: Jiří Faist, +420 379 760 811,602 195 968. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 22 000 Kč Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí Chovatel a ošetřovatel dojnic. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: vyžadujeme vysokou pracovní morálku a zodpovědnost, první kontakt osobně nebo na tel. č. 724 218 004 v době od 9:00 do 13:00 hodin. Pracoviště: Zeas puclice a.s., 345 61 Staňkov. Informace: Danuše Hřibová, +420 724 218 004.

Klenčí potvrdilo pozici lídra tabulky, vítězství zajistil čtyřmi trefami

Horšovský Týn se utká s Klenčím o první místo

Do domažlické sportovní haly zavítají oštěpařské elity v rámci semináře

Domažlice – Domažlická sportovní hala bude celou neděli sloužit trenérům hodu oštěpem z celé České republiky, ale i ze zahraničí.

Zázrak se nekonal. Real nedal Viktorii šanci

Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň výsledkově nezvládli zápas století. Se slavným Realem Madrid v rámci 4. kola skupinové fáze letošního ročníku Ligy mistrů doma prohráli 0:5 a se ziskem jednoho bodu zůstávají na posledním místě skupiny G.

-

Paráda v Bolzanu. Hokejová Plzeň zahájila osmifinále vysokou výhrou

Bolzano, Plzeň – Ačkoliv v extralize se hokejisté Škody Plzeň momentálně trápí, v Champions Hockey League (CHL) pokračují ve vítězném tažení.

-

Nepropásněte mimořádnou přílohu věnovanou zápasu století

Výjimečná událost čeká fanoušky i hráče FC Viktoria. Ve středu večer se na trávníku Doosan Areny utkají se slavným Real Madridem. Deník proto připravil čtrnáct stran speciálně věnovaných tomuto utkání.