SK ZČE – FK Holýšov 1:2 (1:2)

Do utkání vstoupila obě mužstva bojovně, v první větší šanci se ocitli domácí, když na centr Vohrny před odkrytou bránu nedosáhl Beránek. V 17. minutě po pohledné akci hostí se míč dostal k Hrádkovi, ten však střílel pouze nad. Hosté o minutu později nastřelili břevno.

Ve 26. minutě po rohu hostí střílel Trhlík avšak domácí zachránil odkopem z brankové čáry Šiml. O minutu později byl ve vápně jeden z hostí faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. Na první pokus jej sice Tlustý neproměnil, ale kvůli předčasnému vběhnutí hostujícího hráče do vápna se penalta opakovala a napodruhé se už Tlustý nemýlil – 0:1.

Ve 33. minutě bylo srovnáno. Míč se dostal do vápna Holýšova a ve skrumáži jej protlačil až za Jančova záda Beránek – 1:1. Hosté strhli vedení na svoji stranu o pět minut později, když se nádhernou střelou z pětatřiceti metrů z přímého kopu trefil pod břevno Tlustý – 1:2.

Ve 48. minutě hostující bek přišel o míč a Beránek se octil sám proti Jančovi, ten však tutovku bravurně zlikvidoval. Poté se hrálo především uprostřed hřiště. Avšak v 62. minutě hosté opět chybovali v defenzivě a Janča znovu fantasticky zasáhl proti osamocenému hráči domácích a svůj tým podržel. O osm minut později Janča opět prokázal, proč jej Holýšov získal na hostování, když střelu z přímého kopu mířící přímo k tyči vyrazil.

V 83. minutě byl za druhou žlutou kartu vyloučen holýšovský Hamerník a domácí začali závěrečný nápor, hosté se však vzchopili a zbytek utkání udržovali hru ve středním pásmu a po zásluze zvítězili.

Sestava Holýšova: Janča - Levička, Majlát, Hamerník - Jeniš, Trhlík, Panuška, Beneš, Multrus - Hrádek, Tlustý
Poločas: 1:2, Diváků: 150, Branky: Beránek - Tlustý 2; ŽK: 2:4; ČK: 0:1