FK Holýšov – FK Tachov 0:3 (0:2)
Do utkání hraného na těžkém terénu vstoupila obě mužstva aktivně. Už v 8. minutě obdržel tachovský záložník Habart míč a křížnou střelou překonal bezmocného Čermáka – 0:1. Vedoucí branka vnesla do řad hostí klid a ti byli po zbytek poločasu lepší. O pět minut později se ve slibné šanci ocitl domácí Hrádek, soupeř však jeho střelu z úhlu odvrátil na roh. Ve 25. minutě mohli domácí srovnat. Zahrávali roh, na míč si ve vápně naskočil Schamberger, ale dle pomezního byl v ofsajdu. O tři minuty později hostující Folejtar střílel do prázdné brány, míč v pokutovém území trefil ruku obránce Holýšova Hamerníka a následovala penalta. Té se zhostil Viterna, Čermák si sice na balon sáhl, ale vytlačit jej z branky už nezvládl – 0:2.

Osm minut před koncem půle mohli hosté opět skórovat. Jeden z Tachovských běžel sám na Čermáka, ten však šanci efektně zlikvidoval. Ve 40. minutě se míč ocitl ve skrumáži před domácí brankou a Šácha pálil z první. Čermák však své mužstvo opět podržel. Dvě minuty před koncem si ve vápně hostí naběhl na Schambergerův centr Manowetz, tachovský brankář Pták mu však sebral míč z hlavy. Do druhé půle domácí přitvrdili, dvacet minut byli byli aktivnější, zatlačili hosty a vypracovali si několik šancí. Ve 48. minutě poslal Jeniš míč Hamerníkovi, ten zacentroval a Manowetz hlavičkoval pouze na připraveného brankáře, který brzy poté zmařil i Jenišův únik po vysunutí Lukášem. Poté opět převzali iniciativu hosté a v 59. minutě odskočili na rozdíl tří branek, když využili nedorozumnění domácí obrany. Netísněný Hamerník mohl míč odkopnout, místo toho jej pustil a ligový navrátilec z K. Varů Hudec si pohrál s Čermákem a zakončil – 0:3.

V 61. minutě se dostal ke střele Jeniš, byl ale tísněn a trefil pouze gólmana Ptáka. O deset minut později vyslal dalekonosnou střelu Multrus, ta však skončila těsně nad brankou. V 72. minutě se opět jeden z hostí dostal k brejku, ale Čermák opět zazářil a pokus zlikvidoval. Šest minut před koncem se míč ve vápně hostí dostal k Vrbovi, ale střela z první mu nesedla. Poté se utkání už pouze dohrávalo. Pozitivní je, že Holýšov má v brance opět oporu, naopak defenziva zvláště na krajích připomínala „ementál“.

FK Holýšov: Čermák - Hamerník, Trhlík, Majlát, Lukáš - Jeniš, Multrus, Procházka (Gabriel), Schamberger (Beneš) - Hrádek (Vrba), Manowetz (Kubina)
Rozhodčí: Simbartl, ŽK: 3:4, Poločas: 0:2, Branky: Biterna, Habart, Hudec, Diváků: 150.