FK Holýšov - FO Baník Stříbro 3:2 (0:1)
Už z první vážnější šance v 8. minutě hosté skórovali. Dyk našel zpětnou přihrávkou na velké vápno ex – kolovečského štírka Malého, který nedal Čermákovi v brance šanci – 0:1.

Znervóznělí domácí se pak začali dopouštět nepřesností. Osmělili se až po půlhodině hry, kdy Procházka pronikl do obrany Baníku, zpětnou přihrávkou vybídl Beneše, ten ale mířil vedle. O několik minut později přihrál Manowetz Trhlíkovi, jeho střela už v brance skončila - gól ale pro předchozí faul nebyl uznán. V 36. minutě se dostal ke střele aktivní Majlát. Ve 42. minutě rozehrál Procházka standardku na zadní tyč Ciprovy branky, kde stál Manowetz, ale trefil jen tyč.

Do druhé půle domácí nastoupili jako vyměnění. Hrádka v útoku vystřídal Dostálík, jenž se minulý víkend blýskl hattrickem za rezervu Holýšova. Ve 48. minutě převzal na polovině hřiště míč Procházka, přihrál Manowetzovi, ten se obtočil kolem stopera hostí a sólo zakončil střelou k tyči – 1:1.

O tři minuty později Manowetz svému parťákovi asistenci oplatil a Procházka, který v sobě probudil geny kanonýra, se po ráně pod břevno radoval ze třetí branky v sezoně – 2:1. Brzy poté Holýšov udeřil potřetí. Beneš po Čermákově výkopu pronikl po straně s míčem až před Cipru, přihrál osamocenému Vrbovi, pro něhož nebyl problém skórovat – 3:1.

V 82. minutě Čermák domácí podržel, když vytěsnil střelu Malého a dobíhající Ábel už poloprázdnou bránu netrefil. V 90. minutě Ábel své předchozí zaváhání odčinil. Po centru Malého se ve vápně nejlépe zorientoval a hlavičkou k tyči snížil – 3:2.

Hosté pak hráli vabank. V 91. minutě vyběhl brankář Cipra až k půlce, při odkopu míče trefil Liebla, který by šel sám na branku, proto jej stáhl za dres, za což viděl červenou. Poté sudí zápas ukončil.

Holýšov: Čermák - Trhlík, Levička, Lucák, Majlát - Beneš , Procházka, Vrba, Lukáš - Manowetz, Hrádek.