FK Holýšov - TJ Rozvadov 3:2 (2:2)
Domácí převzali iniciativu od začátku utkání, což vygradovalo ve vedoucí branku, když po pohledné kombinaci Hrádek – Jeniš – Schamberger posledně jmenovaný mazácky přehodil padajícího gólmana hostí – 1:0. Domácí poté hosty dále tlačili, ale jejich převaha se pomalu vytrácela, což vyústilo ve vyrovnávající branku. Střelou na zadní tyč, od níž míč putoval za brankovou čáru, se prezentoval rozvadovský Tuhela – 1:1.

Neuplynulo ani půl minuty a celý stadion zaskočil Horáček, když se tvrdou střelou trefil po akci hostí a centru Malého – 1:2. Ve 21. minutě se opět ve velké šanci ocitli Rozvadovští, před prázdnou brankou však míč z nohy soupeře ukopl domácí Lukáš. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté vedení důsledně bránili. Korekci skóre nabídl Holýšovu sedm minut před poločasem gólman hostí, když byl potrestán za zbytečně dlouhé držení míče přímým kopem z velkého vápna. Toho se zhostil Multrus. Hostující beci jeho střelu tečovali a naběhnuvší Jeniš uklidil míč hlavou k tyči – 2:2.

V 54. minutě mohli jít domácí do vedení, Jeniš však před brankou na centr Hrádka nedosáhl. O šest minut později už však většina ze sto sedmdesáti diváků mohla slavit. Hamerník se dostal k míči, zacentroval na hranici velkého vápna a Schamberger z první poslal míč na branku a ten zapadl pod břevno branky hostujícího celku – 3:2. Obě mužstva se poté hnala za dalším gólem, avšak bez úspěchu. Rozvadovští ke konci zápasu tlačili a snažili se jít do zakončení, to se jim však díky pozornému Freovi v brance Holýšova a zlepšené defenzivě domácích nepodařilo.

„Utkání bylo velmi kvalitní z obou stran. My jsme měli báječný vstup do utkání, kdy jsme šli již ve druhé minutě do vedení, poté jsme však inkasovali po našich chybách dvě rychlé branky. Nakonec jsme však díky bojovné hře a dalším proměněným šancím zápas otočili a zaslouženě dovedli do vítězného konce,“ řekl k utkání sekretář FK Holýšov Petr Třeštík. Autor: Jan Zavadil

Rozvadov: Bobčík – Čížek, Křehlík, Malý, Tuhela, Roháč, Kupilík , Mich. Slowik, Gabčo, Horáček, Karban. Trenér: Jan Sopko.
FK Holýšov: Frei - Hamerník, Lucák, Trhlík, Lukáš - Beneš (Levička), Multrus, Procházka, Schamberger (Kubina) - Hrádek (Bíba), Jeniš (Valachovič). Trenér: Jiří Multrus st.
Branky: Schamberger 2, Jeniš – Horáček, Tuhela, Rozhodčí: Křen, ŽK: 3:2, Diváků: 170, Poločas: 2:2.