FK Holýšov – FC Rokycany 3:0 (0:0)
Už ve 4. minutě se dostali domácí do šance, Hrádek unikl po straně a nacentroval do vápna, jenže rokycanský golman Vild míč sebral. O pět minut později se do první velké šance dostali hosté, když hlavička skončila těsně nad břevnem Marcelovy svatyně. V 11. minutě zahrával přímý kop holýšovský Levička, míč se dostal k osamocenému Procházkovi, ten však trefil jen Vilda.

Ve 28. minutě zahrávali hosté roh, na něj si naběhl ve vápně hostující Procházka, ale hlavičkoval vedle tyče. Další velkou šanci viděli diváci dvě minuty před poločasem. Po centru jednoho z domácích se míč dostal k Jenišovi, ten však tísněn těsně minul branku. V poslední minutě první půle domácí Beneš trefil břevno branky hostů. V 51. minutě se míč po ose Lukáš, Beneš dostal až k Hrádkovi, ten však nezakončil přesně a hosté se dostali do protiútoku. K jejich smůle však trefili pouze tyč a odražený míč už Marcel zkrotil. V 58. minutě vyústil tlak domácích ve vedoucí branku. Hrádek se uvolnil, dostal přihrávku a našel připraveného Multruse, jenž se nemýlil – 1:0.

V 69. minutě se Holýšovští radovali podruhé, po pěkné kombinaci se dostal míč k Jenišovi, jeho střela se odrazila od břevna a zapadla za brankovou čáru – 2:0. Dvanáct minut před koncem zápasu mohli po kombinaci hosté snížit, Blecha však mířil jen těsně vedle Marcelovy pravé tyče. O minutu později se tatáž situace odehrála na druhé straně, tentokrát se v hlavní roli objevil holýšovský Manowetz. V 82. minutě se po střele jednoho z domácích dostal míč před branku Vilda, vystřídavší Šimandl míč prodloužil na Schambergera a ten střelou k levé tyči nedal rokycanskému brankáři šanci – 3:0.

FK Holýšov: Marcel - Levička, Lucák, Trhlík, Lukáš - Beneš, Multrus (Šimandl), Schamberger (Bíba) - Jeniš (Vrba), Hrádek (Manowetz).
Poločas: 0:0, Diváků: 160 Branky: Jeniš, Multrus, Schamberger; ŽK: 2:3, Rozhodčí: Krutina.