FK Holýšov – Rapid Plzeň 2:2 (2:1)
Začátek utkání domácím vyšel skvěle, přitlačili soupeře a už v 6. minutě po přímém kopu Multruse zleva tečoval míč do sítě Rapidu Lukáš – 1:0. Další šanci domácích v 11. minutě zlikvidoval brankář Štrunc. O minutu později se k prvnímu ohrožení soupeřovy branky dostali hosté, ale střela skončila nad. Ve 20. minutě hosté předvedli svoji největší hrozbu, standardní situaci, při kterých se do zakončení drali vysocí Sváta s Peroutkou. Ve 23. minutě Hrádek po samostatné akci zvýšil vedení Holýšova na 2:0. Ve 41. minutě zahrávali hosté roh, z něhož volný Peroutka hlavou snížil – 2:1. Minutu před přestávkou pálil domácí Multrus, ale jeho střela skončila vedle branky.

Minutu po návratu na hřiště pálil Korda po akci hostů nad Třeštíkovu svatyni. Ve 47. minutě mohl Holýšov upevnit vedení, když Lucák rozehrál ze 30 metrů přímý kop, jenže míč po teči ve zdi pouze orazítkoval tyč. Od 60. minuty hosté začali přebírat iniciativu v zápase a hrozili zejména po rozehrání standardních situací. V 66. minutě chyboval gólman domácích v rozehrávce, ale Faist naštěstí pálil těsně vedle. V 79. minutě domácí odvrátili přímý kop na roh, z něhož ještě gól nepadl, protože byl pískán faul na gólmana Třeštíka. Deset minut před koncem ale tlak hostí vygradoval. V 83. minutě Rapid rozehrál přímý kop z poloviny hřiště do vápna domácích, kde míč tečoval Sváta – 2:2. V 89. minutě hostující brankář vyběhl proti Hamerníkovi, který postupoval sám na branku a skluzem pod nohy mimo vápno akci přerušil. Rozhodčí překvapivě udělil žlutou kartu Hamerníkovi, ten to neunesl, následovala druhá žlutá ´za řeči´ a po ní červená karta. Zápas skončil 2:2, stejně jako jarní duel obou soupeřů.

Rapid Plzeň: Štrunc – Faist, Peroutka, Fleissig, Hucl – Korda, Grepl, Hodaň, Hruška, Sváta – Netrh.
FK Holýšov: Třeštík - Levička, Lucák, Trhlík, Lukáš - Beneš, Multrus, Procházka, Schamberger (62. Vrba) - Hrádek (79. Manowetz), Jeniš (Hamerník).