FK Holýšov – TJ Přeštice 2:3 (1:3)
Úvodní minuty patřily hostům, kteří dobře napadali rozehrávku Holýšova a dobře kombinovali. Jejich úvodní nápor vyústil v rychlou branku, když si stopera obhodil Přibáň a nekompromisně rozvlnil síť - 0:1. Domácí se ještě pořádně nevzpamatovali z prvního gólu a inkasovali znovu. Nakopnutý balon si zpracoval Bešta a prostřelil brankáře Čermáka podruhé - 0:2.

Na druhou branku se ale svěřencům trenéra Jiřího Multruse podařilo rychle odpovědět, když se do samostatného úniku dostal Jeniš a hostující stoper Uzlík ho zastavil jen za cenu faulu. Kopala se tedy penalta, kterou si vzal za své útočník Hrádek a střelou k pravé tyči se nemýlil - 1:2. O chvíli později zahrozili hosté znovu, když se ve skrumáži v malém vápně dostal úplně volný k míči Uzlík, jeho střelu směřující do prázdné branky ale na poslední chvíli ještě zblokoval Lukáš. Ve 30. minutě mohlo být vyrovnáno. Dostálík byl faulován za hranicí vápna a Kubina trefil z přímého kopu pouze spojnici tyče a břevna. Ve 37. minutě přišel zlomový moment utkání. Domácímu brankáři Čermákovi vypadl z ruky míč, na který dobře zareagoval jeden z přeštických hráčů, předkopl si jej tak, že si brankář Čermák musel poradit jen za cenu faulu, a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Mrázek - 1:3. Hosté tedy odcházeli do kabin s dvoubrankovým náskokem.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Hosté se soustředili hlavně na zajištěnou obranu a udržení náskoku. V 57. minutě se domácí mohli radovat, když se Dostálík těsně za vápnem dostal k odraženému míči a povedenou střelou snížil - 2:3. O chvíli později byl na vlastní polovině po nešetrném zákroku faulován stoper Levička a hostující Trdlička musel po druhé žluté kartě opustit hřiště. Početní výhoda ale mužstvu Holýšova moc šancí nepřinesla, hosté dobře bránili a podnikali rychlé brejky, ze kterých občas zahrozili. Domácí si už žádnou větší šanci nevytvořili, a tak si hosté odvezli tři body.

FK Holýšov: Čermák - Trhlík, Levička, Majlát, Lukáš - Vrba, Procházka, Dostálík (Multrus), Kubina (Manowetz) - Hrádek, Jeniš. Branky: Dostálík, Hrádek - Bešta, Mrázek, Přibáň; ŽK: 3:4; ČK: 0:1. Diváků: 120.