FK Holýšov- Město Touškov 6:0 (5:0)
Utkání mělo od začátku jasný průběh. Hosté se zmohli jen na bránění a v útoku byli neškodní. Trest přišel ve 26. minutě, kdy Jeniš utekl po straně, poslal míč na penaltu a Procházka krásnou střelou otevřel skóre– 1:0. O tři minuty později už to bylo 2:0. Schamberger si naběhl do vápna, kde byl podražen hostujícím bekem a pokutový kop poslal k tyči kapitán Trhlík. Ve 34. minutě Beneš vyslal přesný centr na Schambergera, který míč usměrnil za záda brankáře Touškova – 3:0. Hosté si začali pomáhat fauly a žlutých karet na jejich straně přibývalo. Pět minut před poločasem se k míči opět dostal aktivní Jeniš, centrem míč doputoval až k Trhlíkovi, jenž druhou brankou utkání navýšil na 4:0. Holýšovští se prosadili do poločasu ještě jednou. Dvě minuty před přestávkou Levička prodloužil na Beneše a ten pálil přesně – 5:0. V poslední minutě prvního poločasu se poprvé a dlouho naposled dostali do šance hosté, ale Karbusický netrefil prázdnou bránu.

Do druhého poločasu hosté nastoupili jen v deseti kvůli zranění jednoho z hráčů. Hned v první minutě hry mohl Hrádek skórovat, ale Levičkovu přihrávku trefil špatně a míč putoval do zámezí. Vysokým skóre uspokojení domácí pak dlouho kombinovali bez finální fáze. V 70. minutě ale excelentně hrající Jeniš poslal opět krásný centr na Beneše, jeho střelu však brankář lapil. Deset minut před koncem se mohl prosadit Karbusický, hlavou však mířil vedle tyče Trhlíkovy brány. Na druhé straně o minutu později Hrádek centroval, Vrba prodloužil na zadní tyč, kde hlavou usměrnil míč do sítě Jeniš – 6:0.

„Domácí byli jednoznačně lepší a po zásluze zvítězili. My měli jen dvě šance a ani jednu jsme neproměnili. Máme poslepované mužstvo, snažíme se hrát s hráči, kteří zůstali v Touškově. Tři jsou zranění, další odešli. Hodně nám chybí Varga, jenž je po operaci kolene. Pokusíme se sezonu dohrát, poprat se o body, ale karty jsou už v našem případě pravděpodobně rozdány. Po sezoně budou nové volby do vedení klubu v Touškově, mluví se o tom, že bude málo hráčů na dva týmy a mužstvo se přihlásí do okresu,“ prozradil po utkání trenér Touškova Stanislav Kamarýt, bývalý asistent trenéra Ivana Kovácse v Kolovči.