Holýšov B – Lokomotiva Hostouň 1:2 (0:1)
Začátek utkání byl pro domácí velmi příznivý. Josef Vrba se rychlým protiútokem po pravé straně prosadil přes hostujícího obránce Marka, ten ho tvrdě zfauloval a uviděl za to od rozhodčího červenou kartu. Přesilu však domácí nedokázali využít. Naopak, o několik minut později se přesnou střelou k tyči prezentoval útočník Hostouně Váchal a vstřelil tak první branku utkání - 0:1. Domácí měli velké šance, ale do konce poločasu se již skóre nezměnilo. Za zmínku stojí druhá červená karta, kterou opět po tvrdém zákroku obdržel Kovařík, další obránce hostů.

Druhé dějství se neslo ve výrazné převaze FK Holýšov B. Brankových příležitostí bylo před svatyní hostů mnoho, gólu se však opět dočkali oslabení fotbalisté z Hostouně, kdy se prosadil Halík. Holýšov dotáhl výsledek na rozdíl jedné branky po střele Hamerníka, ale vyrovnat už nestačil. Červené karty se dočkal i domácí Smeták, který zastavil pronikajícího útočníka Lokomotivy nedovoleným způsobem a musel také pod sprchy.

Výsledek se již ale nezměnil a nováčci ve II. třídě, kteří třetím místem v tabulce šokují fotbalovou veřejnost, si odvezli z Holýšova tři body.
FK Holýšov B: Steinbach - Hamerník, Roučka, Smeták, Belina - Vrba, Kubina, Čepela, Hadrava - Valachovič, Sellner.