FK Holýšov – FC Spartak Chrást 1:4 (0:2)
Obě mužstva vstoupila do utkání opatrně. Aktivněji začali domácí. Už v 5. minutě si na centr Hamerníka naběhl ve vápně Lukáš, toho však o míč připravil kapitán hostí Král. O šest minut později se šance chopili opět domácí, Lukáš obdržel přihrávku, vysunul se na hrot, ale v poslední chvíli jej opět odzbrojil Král. Chrást se dostal k první střele až po čtvrt hodině hry, avšak Sadílek mířil vedle branky Čermáka.

O dvě minuty později se dostal k míči Hrádek, běžel sám na brankáře, ale pomezní rozhodčí po očním kontaktu s hlavním sudím signalizoval ofsajd. V 18. minutě se ocitl Hrádek v další šanci, ale Bláha hájící branku Chrástu včasným odkopem držel akcie hostí nad vodou. Ve 23. minutě došlo k sporné situaci. Agilní Hrádek se řítil sám na Bláhu, ten jej skluzem zasáhl do kotníku, a to tak, že otřesený útočník domácích poté nemohl vstát. Rozhodčí Burda však jen mávl rukou, aby se postižený zvedl, což vyvolalo bouři nevole mezi diváky, kteří situaci sledovali zpoza branky.

Tento moment pomohl hostům, kteří ve 28. minutě zahrávali přímý kop po faulu před vápnem domácích. Rozehrání se zhostil Kovařík, jeho technickou střelu usměrnil hlavou k tyči Roubal – 0:1. Ve 35. minutě mohli domácí vyrovnat. Před odkrytou bránou se k míči dostal Multrus, svou šanci však zahodil a pouze nastřelil Krále. Pět minut před koncem poločasu vracel míč domácí Lucák do vápna Čermákovi, ten před prudší přihrávkou podklouzl a míč mu vyklouzl. Dobíhající kanonýr hostí Kovařík neměl s dorážkou problém a Chrást vedl o dvě branky.

Po návratu z kabin se domácí snažili rozdíl ve skóre co nejdříve snížit. Ve 48. minutě Multrus zahrával přímý kop a Hamerník ve vápně hostí těsně minul branku. O jedenáct minut později střílel z dvaceti metrů Jeniš, jeho povedená střela prolétla těsně vedle levé tyče chrástecké svatyně. V 67. minutě se dostal k míči Hrádek, vystřelil a v chumlu hráčů stačil Schamberger míč ještě nasměrovat za Bláhova záda – 1:2. Ve chvíli, kdy domácí začali hosty přehrávat, inkasovali. V 73. minutě po akci hostí se balon dostal k Löwymu, ten přeloboval Čermáka a míč zapadl na zadní tyč – 1:3. O tři minuty později po další akci hostí se dostal míč k aktivnímu Kovaříkovi a ten nedal domácímu brankáři šanci – 1:4. Devět minut před koncem mohli domácí ještě zmírnit porážku, Jeniš nahrál Hrádkovi, jeho střelu ale Bláha reflexivně zlikvidoval nohou.

FK Holýšov: Čermák - Hamerník (Levička), Majlát, Lucák (Jeniš), Lukáš (Kubina) - Beneš, Procházka, Trhlík, Multrus (Vrba), Schamberger - Hrádek. Trenér: J. Multrus st.
Rozhodčí: Burda. ŽK: 0-3. Diváků: 300.