FK Holýšov – FC Chotíkov 1932 3:3 (2:0) na PK 5:4
Domácí vstoupili do zápasu aktivněji. Lépe kombinovali a více se tlačili do zakončení. V 6. minutě se po samostatné akci Lukáše uvolnil na hranici vápna Hrádek, jehož střelu brankář chytil. Do první velké šance se dostal i Beneš, který obdržel přihrávku od Procházky a poté šel zleva sám proti brankáři Chotíkova, ale neuspěl. V další šanci se objevil domácí Lukáš, narazil si s Vrbou, ale hostující brankář Böhm dvakrát dobře zasáhl.

O chvíli později už bylo veseleji, na levé straně se k míči dostal opět Lukáš, odcentroval na volného Hrádka, který si míč zpracoval a poté prostřelil brankáře – 1:0. Ve 30. minutě Hrádek na hranici vápna obdržel přihrávku, ale místo přihrávky na Jeniše volil střelu a Böhm jeho pokus vykryl. O pět minut později domácí udeřili podruhé. Majlát po průniku přihrál Benešovi, ten posunul na volného Hrádka, který v samostatném úniku udělal kličku brankáři a zvýšil do prázdné branky – 2:0. Za tohoto stavu se odcházelo do šaten.

V úvodu druhého poločasu udeřili domácí znovu. V 52. minutě Hrádek naběhl na dlouhý aut Lukáše, unikl obráncům a zkompletoval hattrick – 3:0. V tu chvíli se zdálo, že je rozhodnuto.

Domácí si ale utkání zbytečně zkomplikovali, když po dvou slepených gólech vrátili svou lehkovážností soupeře do zápasu a během pěti minut to bylo 3:2. Za hosty se prosadil nejprve Hauer a po něm Prais. To hosty dostalo na koně. Na hřišti se začalo jiskřit a rozhodčí musel trestat několik zákroků převážně na straně hostí žlutými kartami. V 90. minutě mohl Holýšov rozhodnout. Brankář Böhm viděl po faulu na Procházku, kterého stáhl za krk k zemi, červenou kartu a sudí nařídil pokutový kop. Sám Procházka se chopil míče, ale proti náhradnímu brankáři neuspěl.

V nastaveném čase přišlo to, čeho se všichni báli. V 92. minutě z dlouhého nákopu se dostal odražený míč k hostujícímu Kluskovi, který přesnou střelou vyrovnal na 3:3 a poslal zápas do penaltového rozstřelu.

V nich si tentokrát Holýšov vedl oproti rozstřelu s Horažďovicemi lépe a díky přesným zásahům Hrádka, Lukáše, Dostálíka, Trhlíka a Levičky vydoloval bod navíc.

Holýšov: Marcel - Trhlík, Levička, Majlát, Lukáš - Vrba, Procházka, Černohorský (55. Dostálík), Beneš - Hrádek, Jeniš
Rozhodčí: Malinčák, ŽK: 1:6; ČK: 0:1, Diváků:120. Autor: Jan Zavadil