Domácí nečekalo nic snadného, vždyť dres soupeře oblékají borci se zkušenostmi s divize, konkrétně exdomažličtí Michal Bublík a Zbyněk Černý. Zejména ´Bubla´ nechal zavzpomínat na časy v Jiskře a proti Holýšovu prokázal nesporné kvality. Počet míčů, které ztratil za celý zápas v řadě soubojů, by na prstech jedné ruky spočítal i neopatrný pracovník pily. Navíc i za nepříznivého stavu burcoval spoluhráče ke zteči branky Holýšova.

FK Holýšov - SSC Bolevec 2:1 (1:0)
Po opatrném vstupu do utkání se do první větší šance dostali hosté, Bublík však mířil jen do náručí brankáře domácích Čermáka. V téže minutě se dostal k míči opět Bublík a jen o milimetry minul levou tyč domácí branky. Poté se ale iniciativy ujali domácí, začali hosty přehrávat a měli míč častěji na kopačkách. Ve 21. minutě se dostal k míči Hamerník, pronikl po straně do vápna, ale jeho střelu bolevecký Körner vytěsnil.

V téže minutě se po akci domácích dostal k míči Hamerník, zacentroval do vápna, kde jeden z domácích prodloužil míč na Majláta, jenž pohodlně usměrnil míč hlavou k tyči 1:0. Ve 30. minutě vyslali hosté centr do domácího pokutového území, kde Černý hlavičkoval k tyči, ale pohotový Čermák míč vyrazil. Poté měli více ze hry domácí, ale hosté se bránili úspěšně.

Do druhé půle vstoupil aktivněji Bolevec. V 58. minutě mohli hosté srovnat z protiútoku, ale se střelou Černého si poradil dobře chytající Čermák. O minutu později mohli jít na opačné straně do dvoubrankového vedení domácí. Střelu Jeniše vyrazil gólman na malé vápno, kde Hrádek ve velké šanci trefil míč špatně. V 71. minutě nahrál Multrus Hrádkovi, ten se prokličkoval mezi obránci do vápna, ale jeho střelu srazil jeden z hostí. Z následného rohu mohl Jeniš zvýšit, ale jeho hlavička skončila těsně vedle pravé tyče. O dvě minuty později běžel od půlky Jeniš sám na brankáře hostí, ten mu ve vápně skočil pod nohy a Jenišův lob skončil těsně vedle branky. V 75. minutě už bylo veseleji. Hosté se dopustili v zadních řadách fatální chyby, které využil pohotově Jeniš, míč posunul na Hrádka a ten chladnokrevně prostřelil brankáře 2:0.

O tři minuty později po přihrávce Levičky pálil z malého vápna v obrovské šanci nad Schamberger. V 81. minutě zahrával holýšovský Multrus přímý kop, Schamberger ve vápně přihrál střídajícímu Vrbovi, ale ten z otočky poslal míč jen vedle brány. O osm minut později se hosté dočkali. Po jejich akci se míč odrazil ke Kohoutovi a ten střelou z dvaceti metrů vymetl pavučiny pod břevnem domácí branky – 2:1.

V závěru hosté rozehrávali trestný kop a ztrpčit život svému protějšku v brance vyrazil do pokutového území Holýšova i brankář Körner, ale hosté se o vyrovnání pokusili bezúspěšně.

Holýšov si připsal tři body a snad se mu začne ´dýchat´o něco lépe.

FK Holýšov: Čermák - Hamerník, Trhlík, Majlát, Lukáš (Levička) - Beneš, Multrus, Procházka, Schamberger - Jeniš (Kubina), Hrádek (Vrba). Trenér: Jiří Multrus.
SSC Bolevec: Körner – Soukup, Humpál, Šnaider, Kohout – Černý, Bublík, Šiml, Vítovec – Pelnář, Šanoba. Trenér: Petr Nykles.

Rozhodčí: Čermák, Křen, Štrincl. Hráno bez karet. Diváků: 200.