Holýšov B - Meclov A 2:3 (0:0)
Obě mužstva vstoupila do utkání velmi útočně naladěna, ale až na šance Vorla a Berana, s nimiž si Steinbach v bráně domácích bez problémů poradil, se v prvních pětadvaceti minutách zápasu hra odehrávala většinou uprostřed hřiště. Až ve 27. minutě byla k vidění první velká šance. Holýšovský Gabriel obdržel míč a nádhernou střelou z úhlu vystrašil hostujícího brankáře, když mu orazítkoval břevno. V téže minutě se dostal Gabriel k míči ve vápně hostí ještě jednou, vystřelil z otočky, ale Dolejš v brance hostí zasáhl včas.

O tři minuty později se činil na druhé straně hřiště aktivní Beran, ovšem i jeho střela skončila na brankové konstrukci. Poté se hra opět poněkud uklidnila, až ve 37. minutě Vrba zacentroval do pokutového území, Dolejšovi míč vypadl z ruky, ale dobíhající Valachovič dorážkou pohrdl a Meclovští míč odvrátili na roh. Tři minuty před koncem první půle zacentroval holýšovský Smeták přesně na Gabriela, ale Dolejš hosty efektním zákrokem podržel a míč odvrátil na roh.

Hned v první minutě druhého poločasu se měnilo skóre. Beran byl po průniku domácím obráncem podražen a následnou penaltu proměnil Chloupek – 0:1. O pět minut později mohlo být srovnáno. Valachovič předložil míč Gabrielovi, jenž před odkrytou bránu přestřelil. Vyrovnání se dočkali domácí v 56. minutě, kdy Vrba utekl po straně a jeho centr uklidil z první do sítě aktivní Gabriel – 1:1. O pět minut později se Gabriel ocitl v obrovské šanci sám proti brankáři, pro údajný ofsajd však k navýšení skóre nedošlo. Toho se domácí dočkali v 64. minutě, kdy Valachovič obdržel míč na velkém vápně a utěšenou střelou přes dva obránce poslal míč podél padajícího Dolejše – 2:1.

V 71. minutě se hostující brankář zaskvěl zákrokem, když střelu Gabriela v poslední chvíli vytěsnil nohami. Trest za nevyužité šance přišel o dvě minuty později. Beran po přihrávce obešel domácího obránce, položil si i brankáře a pohodlně uklidil míč – 2:2. Poté se hrálo ze strany na stranu, až čtyři minuty před koncem přišla pro domácí studená sprcha. Střídající Vondraš si naběhl na přímý kop a hlavou rozvlnil síť za Steinbachem – 2:3. Na tuto branku již domácí odpovědět nedokázali.

FK Holýšov B: Steinbach - Belina, Smeták, Levička, Kaas - Vrba, Kubina, Multrus, Kulich - Panuška, Gabriel. Diváků: 50. Rozhodčí: Pohančeník; ŽK: 0 - Chloupek.